389,36 Ft
455,21 Ft
59,244 $

Megelőzte az Arsenalt a Manchester City, és pontszámban beérte a Liverpoolt

A Manchester City edzője, Guardiola nagyon dühös volt a Crystal Palace elleni mérkőzés legelején, de aztán megnyugodott.

Fotó: EPA/ANDY RAIN

A Liverpool az élen fejezte be az előző fordulót az angol bajnokságban, és ugyan a Sheffield United megizzasztotta őket, végül hozzájuk került a 3 pont. Szoboszlai Dominik kezdőként kapott lehetőséget, Klopp továbbra is nagyon fontos láncszemként tekint rá.

Ettől függetlenül Szoboszlai szívesebben lett volna 90 percet a pályán, így viszont még fittebb lehet a Manchester United rangadóra, amit vasárnap rendeznek meg az Old Traffordon. A meccset egy visszavágónak is felfoghatjuk, mert nemrég a Vörös Ördögök kiejtették a Vörösöket az FA-kupából. Soron kívül Ösztöndíjjal jutott be a Harvardra egy budapesti gimnázium tanulója

Más kérdés, hogy az United rettentően távol van a bajnoki győzelemtől, és már a Bajnokok Ligája indulást érő 4. helytől is, miután egészen abszurd módon kaptak ki a Chelsea otthonában, de még mindig nem rúgták ki Ten Hagot, ahogyan Pochettinót sem a gyenge eredmények ellenére sem.

De Bruyne volt a kulcs

A Manchester City szombat kora délután tért vissza a pályára, a Crystal Palace otthonában léptek pályára, majd egy eladott labdából az első percekben megszerezték a vezetést a hazaiak. Guardiola szabályosan dühöngött a kispadon, ami nem tartott sokáig, mert 10 perccel később a 13. percben De Bruyne óriási gólt lőtt.

A második félidő legalább annyira rosszul kezdődött a Palace számára, mint a Citynek az első. Lewis kotorta be közelről a labdát a hálóba, majd a 66. percben Haaland is feliratkozott a góllövő listára De Bruyne passzából. Ez már a 19. gólja az idei szezonban a klasszis támadónak, akit megvédett Guardiola Roy Keane kritikái után. De Bryune, a meccs embere a 70. percben meglőtte a második gólját, ami szintén egy szépségdíjas találat volt, és már 4-1 volt az állás.

Ugyan a Palace szépített, ez csak kozmetikázásra volt elegendő, semmi többre. A 4-2-es eredmény viszont nem elég arra, hogy a City átvegye a vezetést a bajnokságban, így ugyanannyi pontjuk van, mint a Liverpoolnak, addig a szintén egy meccsel kevesebbet játszott Arsenal 68 egységgel fordulhat a következő körre.

Pletser Tamás: megfelelő szinten vannak a magyar üzemanyagárak

Mint mondta, ha mindent összevetünk, az adórendszer sajátosságait is figyelembe véve Ausztriához képest Magyarországon tulajdonképpen egy kicsit még magasabbnak is kellene lennie a benzin árának.