388,66 Ft
451,67 Ft
62,359 $

A Mezőkövesd ellen sem tudott nyerni a Ferencváros

A Ferencváros nincs jó formában a bajnokságban, ezúttal a Mezőkövesd ellen vesztettek fontos pontokat.

Fotó: Dejan Stankovic, a Ferencváros vezetőedzője a labdarúgó Konferencia-liga csoportkörének ötödik fordulójában játszott Cukaricki - Ferencvárosi TC mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a szerbiai Leskovacban 2023. december 1-jén. A Fencváros 2-1-re győzött a szerb csapat ellen. MTI/Czeglédi Zsolt

A Ferencváros kisebb meglepetésre hazai pályán gól nélküli döntetlent ért el a Mezőkövesd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén. A Konferencia-ligában csütörtökön a Cukarickit legyőző FTC ezzel sorozatban negyedik meccsén nem tudott nyerni a bajnokságban és már a vesztett pontok tekintetében is az éllovas Paks mögött van.

A Ferencváros játszott fölényben az első félidőben, de labdabirtoklását kevés helyzetre tudta csak váltani, gólig pedig nem jutott. A mezőkövesdiek bátran játszottak és nem elégedtek meg csupán a védekezéssel, szórványos támadásikat viszont nem koronázta siker. Soron kívül Elmondta a rendőrség, blokkolták-e az internetet Magyar Péter gyűlésein

A félidő végén ijesztő jelent zajlott a mezőkövesdi 16-oson belül, egy beívelést követően a vendégek kapusa felugrott a labdáért és a ferencvárosi Abena elől megszerezte a játékszert, de estében tarkón rúgta ellenfelét, aki elterült a földön. Abenát hosszú percekig ápolták, majd hordágyon vitték le a pályáról.

A második játékrészt óriási lendülettel kezdte a címvédő, az első 10-15 percben több nagy helyzetet is kidolgozott, de képtelen volt a kapuba találni, ahogy a folytatásban is minden lehetőségét kihagyta, így meg kellett elégednie az egy ponttal.