A Miniszterelnöki Programiroda államtitkára lesz a kormányfő új sajtósa.
A balliberális oldalról érkező véleményeket, miszerint Magyarországon egyáltalán nincs sajtószabadság, némileg árnyalja a következő lista.
Gulyás Gergely a jövőbeni kilátásokról szólva kiemelte: miután alapvetően gazdasági alapon kell működtetni a médiát, nem lehet eltekinteni azoktól a változásoktól, amelyek a fogyasztói szokásokban bekövetkeztek.
Gajdics Ottó újságíró a Hír TV műsorában megválaszolta azt a kérdést, hogy mi kellene szerinte ahhoz, hogy ne forduljon elő olyan eset, mint amit Baranyi Krisztina tett az ATV-n.
Azonban az ATV műsorvezetője ragaszkodik ahhoz, amit korábban állított, és úgy gondolja, hogy ez „becsületbeli ügy”.
A Junge Freiheit szembement a német állásponttal, ugyanis azt merték leírni, hogy mulattató az a kettős mérce, amely mentén Németország kioktatja Magyarországot, pedig Magyarország valójában egy európai erődítmény.
A „Médiaszabadságról szóló törvény" ideiglenes változatában fedezték fel a jogi passzust.
Az egész világot sokkolta a hír, hogy az Egyesült Királyság leghosszabb ideig uralkodó királynője, II. Erzsébet a tegnapi nap folyamán életét vesztette.
Egy magyarországi, német nyelven megjelenő hetilap ellen intéztek támadást, a médiaszövetség is reagált.
Bár kétségtelenül Észak-Korea tekinthető a világ egyik legzártabb diktatúrájának, vannak országok, amelyek szintén erős versenyzők.
Donáth Annáról, a Momentum vezető politikusáról még 2019 környékén terjesztette a kormányközeli körökhöz tartozó média, hogy az apja munkahelyén egy lányt zaklathatott.