Bősz Anett szerint ez természetesen nem jelenti azt, hogy a jegyárak „elszállnak”, csak utolérik a vidéki intézményekét, bár a pontos számokat még nem árulta el.
Magyarország miniszterelnöke nem sokkal ezelőtt bejelentette, hogy kormányülést tart a kormány január 18-án, szerdán.
Bejelentette a hétfői nap folyamán a belga kormány, hogy megállapodott a francia Engie nevű vállalattal, hogy tíz évvel meghosszabbítsák két atomreaktoruk üzemidejét 2026 novemberétől kezdődően.
Szijjártó Péter a budapesti repülőtérről jelentkezett be, útban Bukarest felé, ahol egy történelmi jelentőséggel bíró megállapodást írnak alá.
Elmondása szerint egyáltalán nem erre számított, s amint megkapják az írásbeli indoklást, rendkívüli beadványokkal fognak élni.
A balkáni bővítés pedig az Európai Unió egyik legfontosabb ügyévé vált.
Ami a koronavírus idején a toalettpapír volt, az az energiaválság alatt a gyertya – nem bízzák a véletlenre a készleteket a németek.
Ugrándozós koncertek előnyben, a hőmérséklet korlátozása a Papp László Budapest Sportarénára is érvényes.
A Dunaföldvári Gyógyfürdő szomorú bejelentést tett: az energiaválság miatt a városvezetés már nem tud annyit spórolni, amennyit kellene, ennek okán pedig tavaszig kénytelenek bezárni a gyógyfürdőt.
Nem túl biztató hírek látnak napvilágot Németországról, addig Olaf Scholz azt mondja, nem szabadult el az energiaválság az országban.
Az energiaválság mostanra mindenhová begyűrűzött, ezt pedig a karácsonyi előkészületek bizonyítják a legjobban: globálisan visszavesznek a fényárból, a karácsonyi vásárokon pedig nem mindenhol állítják fel a jégpályát, mégis igyekeznek megőrizni az ünnepi hangulatot.