391,11 Ft
458,18 Ft
62,768 $

Szoboszlai óriási gólt lőtt, nyert a Liverpool az Aston Villa ellen

Szoboszlai Dominik a forduló egyik legnagyobb gólját lőtte meg, ami egyúttal az első a Liverpool színeiben.

Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

Nagy meglepetés lett volna, ha Szoboszlai Dominik nem a kezdőben kap helyet az Aston Villa ellen a Premier League aktuális fordulójában vasárnap délután. Klopp továbbra is stabil kezdőként számít a 70 millió eurós magyar igazolásra, aki szenzációsan teljesít.

Azok, akik hiányolták a gólt Szoboszlai játékából, most már ebbe sem köthetnek bele, ráadásul a válogatott csapatkapitány óriási bombagólt szerzett. Gyönyörű mozdulat volt, igazi „szoboszlais”, amivel esélyt sem adott a kapusnak.

Szoboszlai góljával már a 3. percben vezetett a Liverpool, a közönség egyenesen megőrült a találat láttán. Eddig is kedvenc volt Dominik az új csapatánál, ám most ezzel a góljával még magasabbra tette a lécet.

Egyértelműen a mérkőzés legjobbja volt, és a 22. percben Cash öngóljával 2-0-ra módosult az állás. A második félidő elején Alissonnak nagyot kellett védenie, majd nem sokkal később Nunez ordító helyzetet hagyott ki a kapu torkából.

Nunez egy gólpasszal tette ezt jóvá, amit Salah értékesített. Ezzel gyakorlatilag minden eldőlt, ideje korán, az Aston Villa nem tudott túl veszélyes ellenfele lenni a Liverpoolnak. 3-0 lett a vége, amivel Klopp csapata felugrott a 3. helyre a 12 pontos és a szintén 10 pontos Tottenham mögé.