397,55 Ft
470,57 Ft
66,181 $

Orbán Viktor is üzent a magyar válogatott veresége után az Európa-bajnokságon

A magyar miniszterelnök is figyelemmel követte az eseményeket az Európa-bajnokságon Svájc ellen, és ő sem boldog.

...svg content...Fotó: A magyar kezdőcsapat, Schäfer András, Willi Orbán, Sallai Roland, Nagy Ádám, Kerkez Milos (elöl b-j), Fiola Attila, Szalai Attila, Varga Barnabás, Lang Ádám, Gulácsi Péter kapus és Szoboszlai Dominik (hátul b-j), a labdarúgó Európa-bajnokság A csoportjának 1. fordulójában játszott Magyarország - Svájc mérkőzésen a kölni RheinEnergieStadionban 2024. június 15-én. MTI/Illyés Tibor

Összességében nem érdemelt vereséget a magyar válogatott Svájc ellen, hiába az első félidő rossz teljesítménye. 3-1 lett a vége, ugyanakkor mindhárom gól erősen elkerülhető volt, és ez igazán frusztráló, Varga Barnabás számára is, aki ugyan betalált, az csak a szépítésre volt elegendő nem többre.

Sallai is megosztotta a véleményét arról, szerinte min ment el ez az egész, akihez hasonlóan Szoboszlai mély csalódottsággal nyilatkozott. A legdühösebb talán Rossi volt, szerinte simán lefocizták őket a svájciak az első félidőben, és ez olyasvalami, amit nem engedhetnek meg maguknak egy Európa-bajnokságon. Soron kívül Az év eddigi legmelegebb napján vagyunk túl, itt vannak a számok

Orbán Viktor miniszterelnök is figyelte az eseményeket, nagyon szorított a csapatnak, de még mindig van hátra két mérkőzés, így semmi sincs veszve. „Most már győzni kell! Kár érte.” – reagált a Facebook oldalán a magyar kormányfő késő délután.

Csatlakozz a Liner.hu szerkesztői csapatához!

Cser-Palkovics András: Magyar Péter a semmiből olyan eredményt produkált, amit nem lehet nem észrevenni

Székesfehérvár polgármestere kíváncsi lenne a Tisza Párt alelnökének szakpolitikai meglátásaira.