Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Orbán Viktor is üzent a magyar válogatott veresége után az Európa-bajnokságon

Orbán Viktor is üzent a magyar válogatott veresége után az Európa-bajnokságon

Orbán Viktor is üzent a magyar válogatott veresége után az Európa-bajnokságon
Fotó: A magyar kezdőcsapat, Schäfer András, Willi Orbán, Sallai Roland, Nagy Ádám, Kerkez Milos (elöl b-j), Fiola Attila, Szalai Attila, Varga Barnabás, Lang Ádám, Gulácsi Péter kapus és Szoboszlai Dominik (hátul b-j), a labdarúgó Európa-bajnokság A csoportjának 1. fordulójában játszott Magyarország - Svájc mérkőzésen a kölni RheinEnergieStadionban 2024. június 15-én. MTI/Illyés Tibor

A magyar miniszterelnök is figyelemmel követte az eseményeket az Európa-bajnokságon Svájc ellen, és ő sem boldog.

Összességében nem érdemelt vereséget a magyar válogatott Svájc ellen, hiába az első félidő rossz teljesítménye. 3-1 lett a vége, ugyanakkor mindhárom gól erősen elkerülhető volt, és ez igazán frusztráló, Varga Barnabás számára is, aki ugyan betalált, az csak a szépítésre volt elegendő nem többre.

A cikk a videó után folytatódik

Sallai is megosztotta a véleményét arról, szerinte min ment el ez az egész, akihez hasonlóan Szoboszlai mély csalódottsággal nyilatkozott. A legdühösebb talán Rossi volt, szerinte simán lefocizták őket a svájciak az első félidőben, és ez olyasvalami, amit nem engedhetnek meg maguknak egy Európa-bajnokságon.

Orbán Viktor miniszterelnök is figyelte az eseményeket, nagyon szorított a csapatnak, de még mindig van hátra két mérkőzés, így semmi sincs veszve. „Most már győzni kell! Kár érte.” – reagált a Facebook oldalán a magyar kormányfő késő délután.

Csatlakozz a Liner.hu szerkesztői csapatához!