396,76 Ft
475,11 Ft
65,571 $

Óriási híreket kaptak Szoboszlaiék a meccsük előtt

A Manchester City egyértelműen gödörbe került, jól bizonyítja mindezt az is, hogy két meccs óta nyeretetlenek.

...svg content...Fotó: Szoboszlai Dominik, a Liverpool játékosa az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Liverpool-Nottingham Forest mérkőzésen a liverpooli Anfield Road-i Stadionban 2024. szeptember 14-én. MTI/EPA/Adam Vaughan

A Manchester City legutóbb a Newcastle elllen léphetett pályára az angol bajnokságban, röviddel azután, hogy az Arsenallal szemben 2 pontot buktak. Fájdalmas volt az számukra, még akkor is, ha az utolsó pillanatokban egyenlítettek a londoni gárda ellen.

Egyrészt odahaza játszottak, másrészt egy félidőn át emberelőnyben lehettek. Ezúttal a szintén jól kezdett Newcastle vendégei voltak, akik esélytelenként várhatták a fordulót, és ugyan a 35. percben Gvardiol vezetéshez juttatta a Cityt, nem kaptak ki. Soron kívül Ákosnak feltették a kérdést: Orbán Viktor vagy Magyar Péter? (videó)

Gordon büntetőből volt eredményes az 58. percben, és mivel több gól nem esett a meccsen, maradt az 1-1. Ezzel ugyan a City ismét átvette a vezetést 14 ponttal, ha a Liverpool és az Aston Villa is hozza a mérkőzését, megint hátrébb kerül a címvédő, aki lehetséges, idén is inkább a szezon utolsó felében fog nagyot menni.

Az Arsenal délután 4 órától a Leicester City ellen fog játszani, míg Szoboszlai csapata 18 óra 30 perctől a Wolves otthonában lendül akcióba, ami nem ígérkezik könnyű kihívásnak. Várhatóan Dominik ezúttal is a kezdőcsapatban kap helyett, miután az angol Ligakupában pihenőt kapott.

Szentkirályi Alexandra: Karácsony meg sem próbálta felszámolni a korrupciót

Szentkirályi Alexandra azt mondja, Karácsony Gergely első ciklusa alatt meg sem próbálta felszámolni a korrupciót Budapesten.