389,47 Ft
455,41 Ft
57,371 $

Videón De Bruyne hihetetlenül nagy gólja a Manchester City meccsén

De Bruyne továbbra is a világ egyik legjobb játékosa, amit a Crystal Palace ellen is bizonyított a Manchester City legutóbbi mérkőzésén.

Fotó: EPA/ANDY RAIN

Hujber Dávid

Guardiola a Bajnokok Ligája megnyerése után nehéz helyzetbe került, mert Mahrez és Gündogan is elszerződött, akik nagyon fontos láncszemei voltak a középpályának. Ráadásul De Bruyne megint súlyos sérülést szenvedett, ami igencsak hatással volt a szezonjukra.

A három klasszis kiesése ellenére is ott van a Manchester City a harmadik helyen , és jelenleg csak 1 pont a hátránya az Arsenal mögött. A Liverpool viszont csak most lép pályára a Manchester United ellen, és ha győznek, 2 ponttal előzik meg az Arsenalt, addig a Cityt már hárommal, érdekes délután vár ránk. Soron kívül Ösztöndíjjal jutott be a Harvardra egy budapesti gimnázium tanulója

Az Arsenal hozta a kötelezőt, de a City is megtette ugyanezt. Noha az első pár percben már vezetett a Palace, az öröm nem tartott sokáig, 4-2 lett a vége, köszönhetően De Bruyne zsenialitásának, aki a két gólja mellett egy gólpasszt is kiosztott, mely véglegesen eldöntötte a mérkőzést.

Az elmúlt hetek egyik legnagyobb gólját lőtte meg De Bruyne, ami akkor egyenlítést ért. A második gólja sem volt csúnya, mesterien ismerte fel a helyzetet, majd a kapuba bombázta a labdát. Továbbra is téma az esetleges eligazolása, Szaúd-Arábiából is keresik, akik horribilis pénzeket kínálnak számára.

Kikapott a PSG a Dortmundtól a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén

A PSG egy nagyon erős Dortmund ellen játszott a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.