63,423 $

Az utolsó pillanatok előtt nyert a Chelsea a Bournemouth ellen

A Chelsea behúzta a 3 pontot a Bournemouth ellen a Premier League-ben, bár finoman szólva sem volt egyszerű a dolguk.

Fotó: EPA/NEIL HALL

Mióta Lampard visszatért a Chelsea kispadjára, még csak döntetlent sem játszott a csapat. Sorozatban hat vereséget szenvedtek, ami már kezdett igencsak kínos lenne, és a szurkolók joggal fütyültek.

Pár nappal korábban is vereséggel térhettek haza a játékosok, és félő volt, ha így folytatják, akár a Premier League-tagságuk is veszélybe kerülhet. Legutóbb pedig a Bournemouth otthonába látogattak, ahol papíron igencsak nehéz mérkőzés várt rájuk. Soron kívül 15 éve mutatták be a Samsung első androidos telefonját

A Bournemouth jelenleg a 14. helyen áll, és alig választja el pár pont a 11. helyen tanyázó Chelsea-től, akik továbbra sem érezhetik magukat magabiztosnak, bár kiesni biztosan nem fognak.

Jól kezdett a Chelsea, Gallagher már a 9. percben berámolt egy gólt, amivel hamar megszerezték a vezetést. A 21. percben viszont jött Vina, és kiegyenlített, így minden kezdődhetett elölről, aminek nyilván a vendégek nem tudtak örülni.

Egészen a hajráig benne volt a pakliban az újabb pontvesztés, viszont Badiashile a 82. percben gondoskodott arról, hogy a londoni kékek ne kerüljenek még kellemetlenebb helyzetbe. Sőt, négy perccel ezután Felix is eredményes volt Sterling passzából, így 3-1 lett a vége.