Ezáltal pedig a számunkra legkedvezőbb ajánlatot vehetjük igénybe.
Mint kiderült, 2012 óta ez a legjelentősebb áremelkedés egyik esztendőről a másikra.
Ennek megállapítása során számos tényezőt szem előtt tartottak, illetve különféle forgatókönyveket is felvázoltak.
A mexikói elnök a lehető legrosszabb időpontban ejtett el egy olyan megjegyzést, miszerint Mexikó sokkal biztonságosabb, mint az Egyesült Államok.
Emellett az is kiderült, hogy egy-egy Auchan-kútnál akár 10-20 forinttal olcsóbb lehet az üzemanyag, mint másoknál.
Másodikként Litvánia, harmadikként Bulgária végzett, s őket követi Luxemburg és Olaszország, majd Franciaország zárja a sort.
Legkevésbé sem arányos Orbán Viktor fizetése és a magyar dolgozók átlagkeresete: uniós összehasonlításban Orbán fizetése az egyik legmagasabb az EU-s vezetők között, míg a magyar dolgozók átlagkeresete a legalacsonyabb a blokkban.
Főként a kiskereskedelemben (2005), az építőiparban (2102), a gasztronómiában (2005) és a szállodaiparban (1662) helyezkedtek el.
Pavla Sedivá szerint főként a lakossági áramfogyasztásra kifizetett állami támogatások befolyásolták az árszínvonal alakulását.
Ezzel szemben a dánok, a franciák és a belgák fizetik a legtöbb adót (48,8, 47, 46), valamint Norvégiában is magas, 45 százalék körüli az arány.
Az elmúlt egy évben szemmel láthatóan romlott a magyar vásárlók helyzete a németekéhez képest, amely a bevásárlások végösszege, illetve az átlagbérek változása alapján derült ki.