389,48 Ft
455,50 Ft
57,795 $

Vegyes értékeléseket kapott Szoboszlai – a Liverpool újra a Premier League élén

A Liverpool a Sheffield United elleni mérkőzést megnyerte, így visszavették a vezetést a tabellán.

Fotó: MTI/EPA/Adam Vaughan

Borbély Fanni

A Premier League 31. fordulójában a Liverpool és a Sheffield United csapott össze, a végeredmény pedig 3-1 lett a Liverpool javára. Szoboszlai Dominik is a pályán volt, s a mérkőzés után igen változatos értékeléseket kapott.

A győzelemmel a Liverpool át is vette a vezetést a tabella élén, s minden erejükkel arra fókuszálnak, hogy ők legyenek a Premier League-bajnokok. Az Index csokorba szedte Szoboszlai értékeléseit, melyek a következőképpen alakultak: Soron kívül Kétmilliós kárt okozott egy 16 éves fiatal a Határ úti metróállomásnál

Anfieldwatch.co.uk: 6. Sokat futott, néhányszor megvillant, de nem volt meghatározó a támadó harmadban.

Liverpoolworld.uk: 5. Mozgatta a csapatot az első félidőben, de nem volt akkora hatással a játékra, mint amennyire lehetett volna. A 73. percben lecserélték.

Liverpoolecho.co.uk: 6. Néhány jó passz az első félidőben, de a támadójátéka hagyott kívánnivalót. Egyszer próbára tette Grbicet. A második félidőben nem mindig választotta a legjobb megoldást, le is cserélték.

BBC.com: 6,62. Ezzel Szoboszlai a hatodik legmagasabb értéket kapta a csapatban.

Goal.com: 5. A magyar játékos a megszokott szorgalmas játékát nyújtotta, Grbicet egy távoli lövéssel tesztelte szünet előtt, a lecserélése a 73. percben egy kissé meglepő volt. Nem volt elég jó ezen az estén.

90min.com: 7. Micsoda lenyűgöző játékos labda nélkül! Szoboszlai, az atléta jeleskedett az első félidőben, ügyes volt a tizenhatos környékén, amikor szükség volt rá.

Msn.com: 6.

NBCSports.com: 8,0. Szoboszlai valóságos gép, amikor a labda visszaszerzése a tét. És amikor nála van, akkor jól bánik vele.

The4thofficial.net: 7. A magyar válogatott játékosa pozitív hatással volt a mérkőzésre mindkét félidőben, és nem is egy ígéretes helyzetet alakított ki a társai számára.

Eurosport.com: 6.

Espn.co.uk: 6. Szoboszlai intelligens módon futott be az üres területre, és ezért sokszor kapott labdát a veszélyes pontokon. Teljesítménye azonban lehetett volna jobb is. Néha elszórta a labdát, amivel többször is lehetőséghez juttatta a Sheffieldet. Végül le is cserélték.