389,22 Ft
454,33 Ft
64,167 $

Csúnya pofont kapott a Chelsea a Newcastle-től az angol bajnokságban

A Chelsea ismét megtorpant, most a Newcastle győzte le őket, akik egyre jobban teljesítenek a bajnokságban.

Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

Hamar letudtuk a Premier League aktuális fordulójának legnagyobb rangadóját. Szoboszlai Dominik és Erling Haaland is kezdőként lépett pályára a nagy meccsen, ami végül 1-1-es döntetlennel ért véget.

Nem bírtak egymással a felek, és ez az 1 pont igazán a Citynek lehet fájó, mert hazai pályán játszottak és vezetik a tabellát. Ha azonban az Arsenal hozza a meccsét, már a londoniak kerülnek az élre, mint tavaly. Soron kívül Három év börtönt is kaphatnak a kegyetlen állatkínzók

Sok minden fog még történni, amire Guardiola is utalt, mivel nagyon kiélezett a küzdelem a bajnokságban. Nehéz megtippelni a végeredményt, de annyi biztosnak tűnik, hogy a címvédő a favorit.

Kellemetlen vereség lett a vége

Noha mostanában a Chelsea is villant, és úgy tűnt, felzárkózhatnak, megint belefutottak egy nagyobb pofonba. Szombat délután a Newcastle otthonába látogattak, ami 4-1-es vereséggel ért véget.

A Szarkák már a 13. percben vezetéshez jutottak Isak révén, amire 10 perccel később Sterling válaszolt. Ekkor még minden szépnek és jónak tűnt, de a 60. perc elején két gyors gólt is kaptak a vendégek.

Ezzel ott gyakorlatilag minden eldőlt, különösen azok után, hogy James a 73. percben megkapta a második sárga lapját. Gordon szintén feliratkozott a gólszerzők közé a hosszabbítás előtt, így alakult ki a 4-1. A Newcastle a győzelmével 23 pontos a 6. helyen, addig a Chelsea csak a 10. 16 egységgel.

Nagy Márton szerint Magyarország az űripar egyik meghatározó szereplője lehet

A nemzetgazdasági miniszter szerint minden adott ehhez.

Ronaldinho-gólpasszt adott az Arsenal játékosa Kerkezék ellen (videó)

Anno Ronaldinho adott hasonló passzokat, amikor a passz pillanatában szándékosan elfordította a fejét másik irányba, most ugyanezt tette az Arsenal játékosa az utolsó gólnál, majd Rice a hálóba tette a labdát.