389,35 Ft
453,65 Ft
63,804 $

Csak úgy repkedtek a gólok és a lapok a Newcastle meccsén a Leeds ellen (videó)

Azok, akik a Leeds-Newcastlen meccset választották szombaton, biztosan nem unatkozhattak, nem kevés gólt láthattak.

Fotó: EPA/PETER POWELL

Hamarosan folytatódik a nagy menetelés a Premier League-ben, és még mindig nem tudni, ki lesz a bajnok. A Manchester City a favorit az előnye és a formája miatt, de az Arsenal nem akarja feladni, akik a bajnokság 95%-ban az élen álltak.

Ez már a múlt, a City van előnyben, és a két rivális mögött is ádáz harc zajlik a dobogóért, valamint a BL-helyekért. A Manchester United sikeresen használta ki a Newcastle botlását, addig a Chelsea egy kiesős elől menekülő csapattal szemben vesztett pontokat Londonban. Soron kívül Újabb női holttestre bukkant a rendőrség, most Miskolcon

A Newcastle is hasonlóan járt, csak épp a Leeds otthonában. Biztos 3 ponttal számolhattak, viszont az angol bajnokságban ilyen nem létezik, a legkisebb csapatok is képesek legyőzni a nagyokat.

Nem volt válasza a Newcastle-nek

A Leeds olyannyira bekezdett, hogy már a 7. perben vezettek, és minden esélyük megvolt arra, hogy kevesebb mint 30 perccel a kezdősípszó után 2-0-ra menjenek a „szarkák” ellen, akik igencsak küszködtek.

Bamford viszont kihagyta a büntetőt, addig pár perccel ezután Wilson már nem hibázott a büntetőnél, így 1-1-gyel folytatták a felek. Wilson a 69. percben duplázott, ismét büntetőből volt eredményes.

Kristensen gólja volt az utolsó az adok-kapok meccsen, aminek 2-2 lett a vége. A Newcastle az utolsó percekben emberelőnyben játszhatott Firpo kiállítása miatt, ám ez sem volt elegendő nekik ahhoz, hogy elhozzák a 3 pontot. Az összefoglaló videót erre a linkre kattintva nézhetitek meg.

Ultranagy felbontású agyi térkép segíthet megérteni az emberi öntudat rejtélyeit

A kutatók legfőbb célja az emberi tudatosságot lehetővé tevő mechanizmusok jobb megértése, valamint a kómában és vegetatív állapotban lévő emberek kezelésének fejlesztése.