392,15 Ft
457,95 Ft
64,096 $

Győzelemmel rajtolt az Arsenal, de necces volt a vége

Az Arsenal a Nottingham Forest ellen kezdte meg az új szezont, és volt miért izzadniuk a mérkőzés végén.

Fotó: EPA/VINCE MIGNOTT

A Manchester City már pénteken pályára léphetett a Premier League új szezonjának első fordulójában. Haaland gyorsan, már a 4. percben betalált a Burnley otthonában, majd nem sokkal később ismét.

3-0 lett a végeredmény, viszont mindez keserédes, mert De Bruyne hosszabb időre kidőlt a sorból. Ez pedig még komoly gondot jelenthet Guardiola csapatának, viszont a keret így is elég erős maradhat. Soron kívül Gyurcsány szerint Magyar többet árt az ellenzéki oldalon, mint a kormány oldalán

Az Arsenal is megkezdte az új szezont, szombat délután hazai pályán jutalmazhatták meg magukat egy győzelemmel. A Nottingham Forest a kezdetektől gyengén játszott, nem voltak veszélyesek a kapura.

Az Arsenal is győzelemmel kezdett

Csak idő kérdése volt, hogy mikor talál be a londoni csapat. Nketiah Martinell parádés passza után szerezte meg a vezetést a 26. percben, majd nem sokkal később Saka révén már 2-0 volt az állás.

A második félidőre egy határozottabb Nottingham futott ki a gyepre. A kulcsot azonban Elanga beállítása jelentette a 80. percben, azonnal megváltozott a játék képe a Manchester United korábbi játékosának beállásával.

Három perccel később már gólpasszt adott, amivel visszajöttek a meccsbe. Kissé izzadós volt a vége, de az Arsenal megőrizte a 3 pontját, így ha nem is túl határozottan, de győzelemmel rajtoltak el.

Videón Szoboszlaiék újabb pontvesztése az angol bajnokságból

Nem futnak jó szériát Szoboszlai Dominikáék, ráadásul a magyar válogatott sztárja visszakerült a kispadra, és csak alig pár percet kapott.