386,45 Ft
450,26 Ft
65,793 $

Videón a Bayern München meghökkentő 5-1-es veresége a Bundesligából

Nem éppen ünnepi volt az a mérkőzés, amit a Bayern München vívott a Frankfurt ellen a Bundesligában.

...svg content...Fotó: EPA/RONALD WITTEK

Legalábbis a címvédő szempontjából ebben semmi ünnepi nem volt, rég nem látott pofonba futottak bele. Az elmúlt időszakban remek eredményeket szerzett Tuchel csapata, de most nem stimmel valami.

A Frankfurt odahaza fogadta a Bayernt, és már a 12. percben megszerezték a vezetést. A következő gól sem váratott sokat magára, ugyanis a 31. percben 2-0 volt az állás, amire láthatóan nem tudtak reagálni a vendégek. Soron kívül Dejan Sztankovics elfogadta egy másik klub ajánlatát, távozik a Ferencvárostól

Olyannyira nem, hogy a 36. percben háromgólos volt a különbség a két csapat között. A 44. percben ugyan a Bayern szépített Kimmich révén Sane passzából, a második félidő legelején megint eredményes volt a Frankfurt.

10 perccel ezután már 5-1 volt az állás, viszont a hátralévő több mint fél órában nem esett több találat. A Bayern maradt 32 pontos, míg a listavezető Leverkusen 35 ponttal várja a folytatást, így nincs nagy differnecia közöttük.

Ugyanakkor a Stuttgart már csak 2 pontra van a Münchentől, míg a Frankfurt, akiket teljesen esélytelennek tartottak, 21 pontos a 7 . helyen. A már a Bajnokok Ligájában tovább jutott Bayern legközelebb december 12-én lép pályára az Old Traffordon a szintén súlyos vereséget szenvedett Manchester United ellen.