391,88 Ft
458,69 Ft
62,634 $

Sokkoló pofonba futott bele a Chelsea, gálázott a Tottenham

Pochettino foghatja a fejét, mert a drágábbnál drágább igazolások ellenére is csak egy középcsapat látszatát keltik, legutóbb a Nottingham Foresttől kaptak ki, ráadásul hazai pályán.

Fotó: EPA/NEIL HALL

Hujber Dávid

Két nagy londoni csapat is pályára lépett a Premier League aktuális fordulójában, ami a negyedik volt. A Tottenham a Burnley otthonában harcolhatta ki a 3 pontot, és noha a hazaiak már a 4. percben vezettek, igen komoly pofonba (5-2) futottak bele.

A Tottenham összesen ötször rezgette meg a Burnley hálóját, miközben S. Heung-min mesterhármast szerzett, remekül helyettesíti a Bayern Münchenhez igazolt Kane-t. Rajta kívül még Romeo és Maddison voltak eredményesek. Soron kívül Bőnyi iskolai késelés: a megkéselt lány túl van az életveszélyen

A Chelsea messze nem mondhatja el ezt magáról, és noha valamivel jobb játékot mutatnak, mint korábban, ez még mindig nagyon kevés. Érthetetlen, mert óriási pénzekért igazoltak, és már Pochettino az edző.

Valami azonban mégsem működik a tulajdonosváltás óta. A Nottingham Forestet fogadták hazai pályán, és látván, hogy a kiscsapat mennyire feladta a leckét egy héttel ezelőtt a Manchester Unitednek, volt mitől tartaniuk.

A sors furcsa fintora, hogy az az Elenga szerezte az egyetlen és győztes gólt, aki korábban a Manchester Unitednek játszott. Pochettino szinte mindenkit pályára küldött, ám ez is kevés volt, és 4 meccs után 4 pont áll a nevük mellett a 11. helyen. Az utolsó 10 percben is volt helyzete a londoni sztárcsapatnak, egy ordító ziccert is kihagytak, 3 méterre a kaputól.