Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Britney Spears megint késekkel hadonászott, nem akar rendőröket

A világsztár továbbra is azt állítja, hogy műkésekről van szó, de ettől függetlenül nem túl szerencsés, amit csinál.

Britney Spears megint késekkel hadonászott, nem akar rendőröketFotó: Instagram/Britney Spears
Style

Takács Petra

Szerkesztő

Britney Spears élete sokak szerint darabokban van, és nemcsak a botrányosnak ígérkező válása miatt. Rengeteg kritikát kap, és rajongók milliói aggódnak érte, és úgy érzik, orvosi segítségre lenne szüksége.

Miután nincs túl jó kapcsolata a családjával, és már a férje sincs mellette, félő, hogy még lejjebb kerül. Boldognak mutatja magát, ontja magából a monoton videókat, és legutóbb már késekkel hadonászott.

Nem kevesen döbbentek le a látványon, de Britney azt állítja, hogy ezek nem igazi kések. Ettől függetlenül finoman szólva sem szerencsés késekkel egy videóban hadonászni, nem mutat jó példát.

A rengeteg kritika, támadás és a róla megjelent cikkek után rátett egy lapáttal, és megint feltöltött magáról egy késes videót. Még a fenekére is rácsapott a késsel, valóban aggasztó az, ami a sztárral történik.

Azt mondja, tudja, hogy mindenkit megijesztett a legutóbbi bejegyzésével, de állítása szerint ezek műkések, amiket a csapata Los Angelesben szerzett be egy boltból. „Ezek nem igazi kések. Senkinek nem kell aggódnia vagy hívnia a rendőrséget.” Hozzátette, az egyik kedvenc előadóját, Shakirát próbálta utánozni…

Riasztó számok, dominóként dőlnek be a német cégek

Riasztó számok, dominóként dőlnek be a német cégek

A német gazdaság recessziós időszakában minden eddiginél magasabbra, 22,4 százalékkal emelkedett a vállalati fizetésképtelenségek száma 2024-ben, ami a 2015-ös év óta nem tapasztalt szintet ért el.

Deák Dániel Magyar Péter beszédéről: Erőtlen és gyenge, apad a Tisza

Erőtlennek és gyengének nevezte Deák Dániel Magyar Péter szombati beszédét, illetve arról is beszélt, hányan voltak kint a Tisza Párt budapesti eseményén.

Árverseny robbant ki a boltokban az árréskorlátozás előtt

A hazai kiskereskedelmi láncok már a kormányzati árréskorlátozás hivatalos bevezetése előtt jelentős árcsökkentéseket hajtottak végre számos alapvető élelmiszertermék esetében, különös tekintettel azokra az árucikkekre, amelyek szerepelnek a következő héten életbe lépő szabályozásban.