387,04 Ft
451,99 Ft
66,364 $

4-3-ra nyert a Bayern München a Manchester United ellen

Egy nagyon furcsa mérkőzés végén 4-3-ra nyert a Bayern München a Manchester United ellen, de valójában a németek sokkal jobbak voltak.

...svg content...Fotó: EPA/Anna Szilagyi

Kedd után szerdán is láthattunk Bajnokok Ligája mérkőzéseket, többek között a Real Madriddal, akik csak a 94. percben tudtak nyerni az újonc Union Berlin ellen. Nem unatkozhattunk, több remek mérkőzést rendeztek a szerdai játéknapon.

A Manchester United a Bayern München otthonában léphetett pályára, aminek egyértelműen a németek voltak az esélyesei. Az ezer sebből vérző angolok ugyan nem kezdték rosszul a csúcsmecset, hamar kapituláltak.

Az első gól a 28. percben született meg Sane révén, miután Onana szimplán bevédte a gyengébb lövést. De Gea utódja csak fogta a fejét, nagyon ideges volt magára, majd pár perccel később, a 32. percben Gnabry is beköszönt.

4-3 lett a vége

Akkor úgy tűnt, hogy minden eldőlt, és Ten Hag állása komoly veszélybe kerülhet. Ugyan a 49. percben, a második félidő legelején szépített Rashford passzából, még 10 perc sem telt el, Kane büntetőt rúghatott Erikssen kezezése miatt, amit a VAR is megerősített.

A Tottenham legendája nem hibázott, és 3-1-re módosította az állást. A Bayern közben sorra alakította ki a helyzeteket, hol Onana védett, hol szerencséje volt, hol pedig a kapufa segítette ki a védelmet.

Rendkívül gyengén muzsikált a hátsó alakzat, de a középpálya és a támadósor is akadozott, részben a sérültek miatt. A 88. percben a sok kritikát kapó Casemiro a földön fekve rúgott gólt, viszont nem tartott sokáig az öröm, mert Tel a hosszabbításban eredményes volt, amire megint csak Casemiro válaszolt Fernandes belőtt labdájával, de már túl későn, 4-3 lett a vége.