Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

A kórházakban egyre több tabletet szereznek be, de nem azért amire elsőre gondolnánk

A kórházakban egyre több tabletet szereznek be, de nem azért amire elsőre gondolnánk

A kórházakban egyre több tabletet szereznek be, de nem azért amire elsőre gondolnánk

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

Több kórházban is betáraztak tabletekből, bár elsőre azt gondolnánk, hogy unaloműzőként funkcionálnak, sajnos egy igazán szomorú jelenség miatt döntenek így a kórházak dolgozói: a legtöbb súlyos állapotban lévő koronavírusos beteghez nem engedhetik be hozzátartozóikat a fertőzésveszély miatt, így a tabletek effektíve az utolsó búcsúhoz szükségesek.

Több kórházban is betáraztak tabletekből, bár elsőre azt gondolnánk, hogy unaloműzőként funkcionálnak, sajnos egy igazán szomorú jelenség miatt döntenek így a kórházak dolgozói: a legtöbb súlyos állapotban lévő koronavírusos beteghez nem engedhetik be hozzátartozóikat a fertőzésveszély miatt, így a tabletek effektíve az utolsó búcsúhoz szükségesek.

A cikk a videó után folytatódik

A CNN úgy értesült, Amerikában már egyre több kórház él a megoldással, egy megkérdezett orvos úgy nyilatkozott, amikor az egészségügyi dolgozók felkészülnek a legrosszabbra, minden eshetőséggel számolniuk kell, meglehet, valamilyen csoda folytán a beteg kilábal a betegségből, nagyobb valószínűséggel azonban a vírus győzedelmeskedik súlyos betegek felett.

Az utolsó búcsúra ezért tabletekkel készülnek fel a kórházak, melyek használatát elsőre többen visszautasítják, mondván nem lesz rá szükség, az orvosok és az ápolók azonban egyre inkább szorgalmazzák, mivel rengeteg olyan embert kezelnek súlyos állapotban a sürgősségi osztályokon koronavírus-fertőzéssel, akiknek már nem lenne több esélyük arra, hogy láthassák családjukat.

Amerikában egyre komolyabb bajban van az egészségügy, országos szinten rohamosan fogy a kórházi kapacitás, illetve egyre több orvos és ápoló fertőződik meg a vírussal, így masszív munkaerőhiány ütötte fel fejét az orvosi ellátásban is.

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be a Linert követett forrásként a Google-ben.

Beállítom

A következő cikkhez görgess lejjebb