Egy 26 éves nő Tinderen keresztül akart bérgyilkost felbérelni rendőr exbarátja meggyilkolására New Jerseyben.
A felhasználók mostantól meghívhatnak másokat is a platformra függetlenül attól, hogy van-e Tinder-profiljuk vagy sem, és potenciális partnereket javasolhatnak a társkereső alkalmazáson belül.
A cég a legaktívabb felhasználói számára kínálja fel a szolgáltatást, amelyért havi 499 dollárt kérnek el.
Singh Vikinek többek között az online társkeresésben is van tapasztalata, de úgy döntött, hogy törli magát a Tinderről.
Az alkalmazást működtető vállalat termékigazgatója azt mondta, mindez még kezdeti fázisban van, hiszen több dolgot is szem előtt kell tartaniuk.
A Tinder szerint egy "előrelépés" az inkognitó mód, hiszen így a felhasználók kihasználhatják annak előnyeit, és nem kell teljesen elrejteniük profiljukat, ha nem akarják.
Meglepő és unortodox módja ez a társkeresésnek – noha az is igaz, hogy akár jól is elsülhet, és kétségkívül más, mint egy egyszerű bemutatkozás a platformon.
A Celeb vagyok, ments ki innen! 2022-es évadának legjobb női versenyzője nem fújná fel a dolgot, hogy fent van a Tinderen.
Miután dollármilliókkal rövidítette meg áldozatait, csupán pár hónapot kellett börtönben töltenie, most pedig hírnevét kihasználva kezd új életet.
A leginkább külsőségekre építő társkereső app csavar egyet a dolgokon, és személyiség alapján próbálja összeboronálni az ismerkedőket.
A Tinder és a cég többi randiappja is bevezetheti a szolgáltatást, melyben rákereshetünk, például elítélték-e korábban zaklatásért a személyt, akivel éppen randira készülünk.