365,89 Ft
392,65 Ft
457,82 Ft
64,803 $

Szoboszlai két gólt lőtt bemutatkozó mérkőzésén, a RB Leipzig 4:0-ra legyőzte a VfB Stuttgartot (videó)

Könnyed győzelmet aratott a RB Leipzig a VfB Stuttgart csapata felett, a magyar tehetség kétszer is betalált.

MTI/EPA/Christian Bruna

Kulcsár Péter

A német Bundesliga második fordulójában a RB Leipzig 4:0 arányban diadalmaskodott a VfB Stuttgart gárdájával szemben, ezzel két mérkőzés után három ponttal a tabella harmadik helyére jöttek fel.

A szezon során először kezdett Szoboszlai Dominik, aki rögtön gét gólt is szerzett a lipcseieknek: az első találatot a 38. percben szerezte, míg a második lövése az 52. percben akadt be szabadrúgásból a hálóba, egészen pontosan a kapu jobb alsó sarkába. Soron kívül RTL+: áremelésre készülhetünk az UEFA Bajnokok Ligája miatt