Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

125 fesztiválozó perelte be Travis Scottot és a Live Nationt 750 millió dollárra

125 fesztiválozó perelte be Travis Scottot és a Live Nationt 750 millió dollárra

125 fesztiválozó perelte be Travis Scottot és a Live Nationt 750 millió dollárra
Fotó: Unsplash/Yvette de Wit

A kereset kifogásolja a koncert megfelelő megszervezését. 

Tony Buzbee houstoni ügyvéd benyújtotta a keresetet, amelyben 125 fesztiválozó 750 millió dollárra perelte Travis Scottot, Drake-et, az Apple-t és a Live Nationt a hanyagul megszervezett fesztivál miatt. 

A cikk a videó után folytatódik

A kereset szerint Travis Scott és szervezők hanyagsága vezetett a tragédiához, a 750 millió dollár pedig fedezi a „a fizikai és a mentális sérüléseket és a haláleseteket”. 

Az ügyvéd hozzátette, hogy „nincs az az összeg, ami helyreállíthatná egy ember életét”, de ez a mennyiségű pénz megpróbálja kárpótolni a felperesek által elszenvedett károkat és veszteségeket” – írja a 444.hu

Mint ismeretes, Travis Scott koncertjén az Astroworld fesztiválon nyolcan meghaltak, köztük egy kilencéves gyerek és több százan megsérültek. 

A hatósági vizsgálatok továbbra is zajlanak, hogy mi okozta az emberek halálát, de valószínűsíthető, hogy az, hogy a tömeg egyszerűen maga alá gyűrte és eltaposta őket.