394,02 Ft
467,74 Ft
58,143 $

Óriási meccs vár ma este a Paksra a Konferencia Ligában, Böde lehet a kulcs

Történelmet írhat a Paks, ha legyőzi ellenfelét csütörtök este a Konferencia Liga rájátszásának visszavágó mérkőzésén.

...svg content...Fotó: Böde Dániel, a Paks játékosa (k) a labdarúgó Konferencia-liga harmadik selejtezõkörében játszott Paksi FC - Mornar mérkõzésen a Paksi FC Stadionban 2024. augusztus 7-én. MTI/Vasvári Tamás

Sokáig egy igen eseménytelen meccset játszott egymással a Paks a Mlada Boleslav otthonában egy héttel ezelőtt. Böde beállásával azonban minden megváltozott, aki rögtön gólt szerzett és kiosztott egy gólpasszt.

Drámaian alakult a végjáték, ugyanakkor a 2-2 miatt a Paks áll jobban, miután hazai pályán játszik, ami mindig előnyt jelent. A Mlada Boleslavnak nagyobb kihívásokkal kell szembenéznie, és reális esély nyílhat arra, hogy a Paks ott legyen a Konferencia Liga csoportkörében Soron kívül Lassan, de biztosan naposra fordul a borongós időjárás kedden, csak elszórtan lehetnek záporok

Bognár György, a Paks vezetőedzője joggal lehet magabiztos, bár ő is tudja, hogy ez egy nehéz este lesz. Érdekesség, hogy az ellenfél váratlanul edzőt váltott, amit Bognár sem értett, aki szerint óriási lenne, ha a magyar csapat bejutna a csoportkörbe.

Ez most egy nagy lehetőség a Paks előtt, pénzügyi szempontból is. A mérkőzést az M4 Sport fogja közvetíteni 19 órától, míg 18 óra 45 perctől jön a felvezetőműsor, benne a Paks kezdőcsapatával.