400,91 Ft
479,38 Ft
64,084 $

Videón az MTK hatalmas gólja, világsztárok lőnek ekkorát

Az MTK játékosának lába nem kicsit sült el, már a 2. percben meglőtte az NB1 idei szezonjának egyik legnagyobb gólját.

...svg content...Fotó: Az MTK játékosainak gólöröme a labdarúgó OTP Bank Liga elsõ fordulójában játszott Zalaegerszegi TE FC - MTK Budapest nyitómérkõzésen a ZTE Arénában Zalaegerszegen 2024. július 26-án. Zalaegerszegi TE FC-MTK Budapest 0-1. MTI/Katona Tibor

Kiss László

Jelenleg mindenki a Debrecen döbbenetes vereségéről beszél, akik hazai pályán kaptak ki a Paks ellen. Bognár György csapata öt gólt rúgott, addig a DVSC egyet sem, ami miatt nem kicsit ment fel a pumpa a hazai szurkolóknál, teljesen jogosan.

Dzsudzsák Balázs a folyóson üvöltözött a társaival, hogy azonnal menjenek ki a szurkolók elé, mert a klub az első. Máté Csaba, a DVSC edzőjét pedig többek között arról is megkérdezték, ezek után mennyire érzi veszélyben az állását, mert lehetséges, máris inog alatta a kispad. Soron kívül Elszabadultak az indulatok a Debrecen meccse után, levetették a mezt Dzsudzsákékkal

Az MTK a Pakshoz hasonlóan idegenben nyert, a Diósgyőr otthonából vitték el a 3 pontot, és Kosznovszky Márk akkora gólt lőtt a 2. percben, hogy azt érdemes többször megnézni. A lefordulás volt a kulcs, melyből óriási találat lett. A 42. percben pedig Molnár Rajmund köszönt be, ami egyúttal a végeredményt jelentette.

Az MTK ezzel a győzelmével felugrott a dobogó harmadik fokára 18 ponttal, és ugyan a Ferencváros is 18 pontos, két meccsel kevesebbet játszott a címvédő. Inkább Pakshoz kell mérni magukat, akik 9 mérkőzést követően 19 pontosak az élen, szóval egyáltalán nem áll rosszul a nemrég még az NB2-ben szerepelt fővárosi csapat.

Máté Csaba a DVSC zakója után: „Szégyenteljes teljesítményt nyújtottunk”

A DVSC edzője, Máté Csaba nem akarta szépíteni a dolgokat, szerinte szégyenteljes teljesítményt nyújtottak a Paks ellen.

Óriási és nem várt szívességet tettek Kerkezék Szoboszlaiéknak

Az Arsenal óriási meglepetésre kikapott a Bournemouth otthonában, ami hoszú távon a bajnoki címükbe is kerülhet.

Kutatás: tovább élnek azok, akik hallókészüléket használnak

Egy amerikai kutatás megállapítása szerint a hallókészüléküket használó hallássérült felnőttek várható élettartama hosszabb lehet, mint a készüléket nem viselő halláskárosodottaké.