392,96 Ft
468,72 Ft
63,172 $

Az elmúlt évek legerősebb csapata állhatott össze a Ferencvárosnál

Nagy összegeket költött el a Ferencváros ezen a nyáron átigazolásokra, aminek meg lehet az eredménye, és nemcsak az NB1-ben.

...svg content...Fotó: Kata Mihály, az MTK (b) és Adama Traore, az FTC játékosa a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójában játszott MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2024. szeptember 20-án. MTI/Illyés Tibor

Egyelőre igen biztató az, amit a Ferencváros csinál az átigazolások óta, és ne feledjük, ott van a csapat az Európa-ligában, mely egyúttal hatalmas pénzügyi lehetőség is. Legutóbb az NB1-ben nyertek, hangolván a folytatásra, mely igen keménynek ígérkezik az ellenfelekkel.

Az MTK ugyan vezetéshez jutott, a Ferencváros nem remegett meg ettől, és simán elhozták a 3 pontot a szomszédból. Nem kellett messzire utazniuk ezért, egy egészen rövid buszút után már ott is voltak az MTK stadionjában. Soron kívül Kiderült, mely kocsikat keresi most mindenki

„Jól kezdtünk, kialakítottunk pár helyzetet, de a ritmussal nem lehetek elégedett, túlságosan az MTK tempójában játszottunk. Az MTK kihasználta a pillanatot, amikor nem koncentráltunk kellőképpen és előnybe került.” – értékelt a meccset követően a Fradi edzője, Pascal Jansen.

Ez egy új szituáció volt a Fradi számára, mert hátrányba kerültek. A szünetben fontos utasítást kaptak a játékosok, akik végül pontosan azt tették, amit Jansen kért tőlük. Ennek pedig 3-1 lett a vége, és nagyon biztató a kép.

„Új szituáció volt, hogy hátrányba kerültünk az NB I-ben. A szünetben elmondtam, hogy ezt a ritmust nem szabad így hagynunk, a magunk javára kell fordítani a meccs menetét. A második félidőben ez javult. Matheus beállt és gólt szerzett, egyre jobb és jobb lesz.” – idézte a fradi.hu.

Szijjártó Péter: „Mi őszinték vagyunk: azt csináljuk, amit mondunk”

Szijjártó Péter ezúttal a Magyar-Orosz Üzleti Fórumról üzent, egyértelművé téve pár kérdést ezzel kapcsolatosan.