394,02 Ft
467,74 Ft
58,143 $

Mbappé megint nem lőtt gólt, nagy pofont kaptak a franciák

Franciaország hazai pályán szenvedett súlyos vereséget Olaszországtól a Nemzetek Ligájában, ami nem volt benne a pakliban.

...svg content...Fotó: A francia Kylian Mbappé a németországi labdarúgó Európa-bajnokság elõdöntõjének Spanyolország-Franciaország mérkõzésén a müncheni Allianz Arénában 2024. július 9-én. MTI/EPA/Filip Singer

Két és fél hónappal ezelőtt Olaszország rettentően gyengén szerepelt az Európa-bajnokságon, de úgy tűnik, azóta összekapták magukat a Nemzetek Ligájára. Hazai pályán fogadták őket a franciák, amiben nem volt köszönet.

Mbpapé, aki mostanában sok kritikát kap, ezúttal sem talált be a kapuba, mellyel szép lassan mélypontot élhet meg a karrierje során. Eddig is sokan támadták, különösen a válogatottban nyújtott teljesítménye miatt, és legutóbb sem tudott mit tenni.

Álomszerűen indult a rangadó a franciák számára, mert Barcola már az 1. percben eredményes volt. Sokáig nem tartott az öröm, ugyanis a 30. percben Dimarco egyenlített Tonali passzából, majd az 51. percben már az olaszok vezettek Frattesi góljával.

A 74. percben minden eldőlt Raspadori révén, 3-1 lett a vége, így a franciák még csak pontot sem tudtak szerezni hazai környezetben. A csoportban Belgium és Olaszország 3 pontos, addig Izrael és Franciaország 0 ponttal várja a második kört.