386,98 Ft
451,92 Ft
67,137 $

Sajtóértesülés: Mané és Sané összeverekedtek a City meccs után

Az elvesztett Bajnokok Ligája mérkőzés után feszült egymásnak a Bayern München két sztárja, amiből nagy balhé lett.

...svg content...Fotó: EPA/PETER POWELL

Mint ismeretes, méretes pofonba futott bele a Bayern München a Manchester City ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Tuchel azonban azt mondta, ez a 3-0 nemigazán reális, és nem akarják feladni, mert van még egy visszavágó.

Sajtóértesülések szerint Mané és Sané összeverekedett egymással az öltözőben a vereséget követően. Sané ajka sérült meg a verekedés alatt, és a játékostársaknak kellett szétszedniük a sztárokat.

Az ESPN a Bild-re hivatkozva írja azt, a szenegáli válogatott arra panaszkodott, ahogyan Sané beszélt vele a meccs után. A Bayern München részéről egyelőre nem érkezett reakció az állítólagos verekedésről.

A City elleni eredmény volt a Bayern legsúlyosabb veresége a Bajnokok Ligájában azóta, hogy 2017-ben szintén 3-0-ra kaptak ki a PSG-től. Mané váratlanul távozott a Liverpool-tól a tavalyi szezon végén, és egyelőre hullámzó teljesítményt nyújt Münchenben, főként a lábsérülése miatt, és nem lehetett ott a világbajnokságon.

Sané pedig 2020 nyara óta a Bayern játékosa, a Manchester Cityt hagyta el egy 49 millió eurós üzlet részeként. Úgy tűnik, Tuchelnek többek között ezt az ügyet is meg kell oldania, miközben a csapata mindössze 2 ponttal vezeti a Bundesligát a Dortmund ellen. A nagy visszavágóra április 19-én kerül sor a City ellen az Allianz Arénában.

Klopp megerősítette, a Liverpool az utolsó klubja Angliában

Szoboszlai Dominik edzője nem fog más csapatot irányítani Angliában, és azt mondja, hosszú szünetre megy.