392,77 Ft
458,56 Ft
63,803 $

Összefoglaló videón a Manchester United drámai döntetlenje a Sevilla ellen

Úgy tűnt, hogy a Manchester United már az első mérkőzésen eldönti a továbbjutás sorsát az Európa-ligában, végül a Sevilla térhetett nyugovóra boldogan.

Fotó: EPA/ADAM VAUGHAN

A Manchester United jó eséllyel pályázik arra, hogy rövid időn begyűjtse a következő trófeáját Ten Hag vezetésével, bár most igen nehéz helyzetbe kerültek az Európa-ligában. Egy újabb példa arra, hogy két gyors gól után sincs lejátszva egy meccs, még az Old Traffordon sem.

Rashford sérülés miatt nem léphetett pályára, addig Varane a 46. percben cserét kért, míg Casemiro visszatérhetett az eltiltása után. Ez az egész este valószínűleg nem alakul ilyen drámai módon, ha a két klasszis is pályán van. Soron kívül Ezt a férfit keresi a rendőrség a szentesi gyilkosság ügyében

Sabitzer, a Bayerm Münchentől kölcsön érkezett középpályás már a 14. percben eredményes volt Fernandes remek passzát követően. Sőt, a 21. percben duplázott, amikor Martial adott neki egy parádés labdát.

Valójában már az első percben megszerezték az angolok a vezetést, de Sancho lesen volt. Sokáig úgy tűnt, hogy marad a 2-0, vagy az United tovább növelheti az előnyét, majd jött a rövidzárlat a hajrában.

A sokat kritizált Malacia öngólt szerzett a 84. percben, míg a hosszabbítás pillanataiban Maguire tette meg ugyanezt, aki nem véletlenül játszik olyan keveset. Most ismét negatív szerepben tüntethetik fel, és ez a 2-2 után minden bizonnyal izzadós meccs vár a Vörös Ördögökre Spanyolországban, a nagy visszavágón.