360,17 Ft
398,53 Ft
478,55 Ft
61,849 $

Videón a Manchester City látványos góljai a Bajnokok Ligájából, Haaland is betalált

A Manchester City számára nem okozott problémát a Slovan Bratislava legyőzése a Bajnokok Ligájában, látványos gólokat lőttek.

...svg content...Fotó: Erling Haaland, a Manchester City játékosa bemelegít a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének Manchester City - Real Madrid visszavágó mérkőzése előtt a manchesteri Etihad Stadionban 2024. április 17-én. MTI/EPA/Adam Vaughan
Author image

Hujber Dávid

Részben az Arsenal sima győzelmétől hangos most a sajtó a Bajnokok Ligájában, miután 2-0-val küldték haza a PSG-t, ami felér egy pofonnal. A Barcelona pedig egyenesen gálázott egy nála messze gyengébb ellenfél ellen.

A Dortmund aratta a legnagyobb győzelmet, ugyanis a németek 7 góllal köszöntek be, és végül csak egyet kaptak. A legutóbbi BL-döntős csapat továbbra is jó formában van, bár ennek ellenére is újabb csodával érne fel, ha bekutatnának a fináléba. Soron kívül Tanárvizsga: tízezer pedagógus már levizsgázott, 27-en megbuktak

Az már kevésbé, ha a Manchester City lenne az egyik résztvevő, akik címvédőként ideje korán kiestek. Most egy teljesen más rendszerben játszanak a Bajnokok Ligájában, ami totálisan átalakult, rá sem ismerni a legrangosabb európai kupasorozatra.

A City sem tétlenkedett, a Slovan Bratislava otthonába látogattak, és végül 4-0-ra nyertek. 15 perc elteltével már 2-0 volt az állás, így igen hamar eldőlt a hazai csapat sorsa, mialatt Gündogan, Foden, Haaland és McAtee is betalált a kapuba.