396,13 Ft
475,44 Ft
65,176 $

Szoboszlai Dominik nélkül is simán továbbjutott a Liverpool az angol Ligakupában

A Liverpool is pályára lépett szerda este több más sztárcsapat mellett, Szoboszlai Dominik csapatának az angol Ligakupában volt jelenése.

...svg content...Fotó: Alexis Mac Allister, Szoboszlai Dominik és Virgil van Dijk, a Liverpool játékosai (b-j) bemelegítenek a Nottingham Forest ellen az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott mérkőzés előtt a liverpooli Anfield Road-i Stadionban 2024. szeptember 14-én. MTI/EPA/Adam Vaughan

A harmadik körben lépett pályára az Arsenal és a Liverpool az angol Ligakupában. A londoniak is odahaza fogadták ellenfelüket, a szebb napokat megélt, egykori elsőosztályú Boltont, akik 49. perc alatt kaptak három gólt Rice találata és Nwaneri duplája révén. Ugyan a vendégek az 53. percben szépítettek, Sterling és Havertz válaszolt erre.

Sterling a 63., Havertz a 77. percben volt eredményes, 5-1-re módosítva ezzel az állást. Egy pillanatig sem volt veszélyben Arteta csapatának továbbjutása, míg a Liverpool számára valamivel izgalmasabb volt a helyzet. Soron kívül Olajszennyezés Kiskunmajsánál: reagált a Mol

Slot úgy döntött, a B-csapatot küldi fel a pályára, ami miatt Szoboszlait sem jelölte a kezdőben, és Salah, valamint Mac Allister is csak az 59. percben lendülhettek akcióba Chiesa és Jota helyére.

Salah nem várt sokat a gólszerzéssel, a 74. percben köszönt be 2-1-es állásnál, miután Quansah öngóljával 20 perc elteltével vezettek a vendégek, amire pár perccel később Jota válaszolt Chiesa passzából. Sőt, a második félidő legelején duplázott, így fordított a Liverpool. Az utolsó két gólt Gakpo gyűjtötte be a lefújás előtti percekben, amivel 5-1 lett a végeredmény. Szoboszlai Dominik nem játszott, pihenhetett egy kicsit, ami ilyen terhelés mellett sosem rossz dolog.