62,687 $

Őrült adok-kapok meccset nyert meg a Liverpool a Nottingham ellen

Rendkívül izgalmasan alakult a Liverpool napja a Nottingham Forest ellen, mely korábban egyszer már legyőzte őket.

...svg content...Fotó: EPA/PETER POWELL

Mindenki jól emlékezhet a Nottingham váratlan győzelmére a Liverpool ellen, és akárcsak pár hónappal ezelőtt, most is nagyon veszélyesen játszottak a hektikusan teljesítő sztárokkal szemben, ezúttal vendégként.

Sokáig nem láthattak gólokat a nézők, majd a 47. perctől beindultak az események. Először Jota talált be Fabinho passzából, amivel megszerezték a vezetést, de pár perccel ezután Williams egyenlített. Soron kívül Nincs megállás az esküvők árának emelkedésében

Az 55. percben már megint a Liverpool volt előnyben, ismét Jota góljával, a passzt Robertson adta. Percek alatt váltották egymást a találatok, Gibson-White a gólpassza után gólt is szerzett, és ezzel 2-2 volt az állás, viszont nem sokáig.

Igazán a gólörömnek sem lett vége a Nottingham-nél, amikor Salah 3-2-re módosította az állást a 70. percben. Több gól nem esett a találkozón, amivel az újonc egyre reménytelenebb helyzetbe kerül a 19. helyen.

A Liverpool a győzelmével kapaszkodik a 6. helyen 50 ponttal, és 3 pontra vannak a Tottenham-tól, illetve az Európa-ligát érő 5. helytől. Az utolsó fordulók igazi drámát hozhatnak, akár Klopp csapatának is, de még a Bajnokok Ligája-indulás sem kizárt a részükről.

Több mint 20 hajó égett porrá Horvátországban egy kikötőtűzben (fotók)

Nagy tűzvész pusztított Horvátországban az Isztriai-félszigeten, Medulin üdülőváros kikötőjében, aminek következtében több mint 20 hajó semmisült meg.