Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Keresi a rendőrség a 16 éves Kolompár Jázmint, április elején tűnt el

Keresi a rendőrség a 16 éves Kolompár Jázmint, április elején tűnt el

Keresi a rendőrség a 16 éves Kolompár Jázmint, április elején tűnt el
Fotó: police.hu

Kolompár Jázmin április elején tűnt el, azóta nem tudni, hol tartózkodik, mit csinál, kik veszik körül.

A Komáromi Rendőrkapitányság számolt be arról, hogy április 8-án eltűnt, engedély nélkül távozott egy bajai gyermekotthonból a 16 éves lány, akit azóta sem találnak. Még mindig nem tért vissza, ismeretlen helyen tartózkodik.

A fiatal lány, akit Kolompár Jázminnak hívnak, 158 centiméter magas, barna hosszú hajú, barna szemű, vékony testalkatú. Eltűnésének pontos körülményei nem ismertek, a rendőrség viszont továbbra is keresi.

Bejelentés tehető a 06/34-517-777-es telefonszámon, illetve névtelenség megőrzése mellett az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es központi segélyhívó telefonszámon – írja a police.hu.