386,98 Ft
451,92 Ft
66,937 $

Videón a Barcelona botrányos mérkőzése, Xavit is kiállították

Elszabadultak az indulatok a Barcelona első bajnoki mérkőzésén vasárnap, olyannyira, hogy Xavi is piros lapot kapott a kispadon.

...svg content...Fotó: EPA/Borja Sanchez-Trillo

A Real Madrid győzelemmel startolt a LaLiga új idényében, viszont nem nincs minek örülniük, mert két alapemberük is súlyos sérülést szenvedett. Ancelotti igen komoly problémákkal néz szembe emiatt, és továbbra sem tudták pótolni a Közel-Keletre igazolt Benzemát.

A Barcelona sem lehet elégedett, hiszen Dembélé a PSG-hez igazolt, ráadásul mindössze valamivel több mint 50 millió euróért. Ennél sokkal nagyobb összegre számítottak a szurkolók, akik vasárnap csak fogták a fejüket. Soron kívül Pünkösd: vasárnap és hétfőn is zárva lesznek az üzletek

A Getafe otthonában lépett pályára a katalán csapat, viszont mindössze 1 ponttal távoztak. Kisebb csoda, hogy 0-0 lett a végeredmény, néhol ordító helyzeteket hagyott ki a címvédő, miközben Xavit is kiállították.

Raphina a 38. percben sárga lapot kapott, majd pár perccel később mehetett zuhanyozni. Ezzel távolról sem ért véget a történet, miután Mata is megkapta a második lapját az 57. percben, míg Xavinak a heves reklamálása miatt a 70. percben azonnal távoznia kellett.

Suarez, Lozano, Djene, Gavi és Portu is sárga lapot kapott a botrányos mérkőzésen, akárcsak Alena és Mitrovic. Az alább látható összefoglaló videó is megmutatja, a Barcelona miért is lehet elégedetlen.

Meglepő kijelentést tett Vitézy Dávid

Vitézy Dávid főpolgármester-jelölt egy friss interjúban kifejtette, hogy elvi szinten nem zárkózna el a Karácsony Gergellyel való együttműködéstől a június 9-i választás eredményétől függetlenül.