394,94 Ft
465,84 Ft
61,549 $

Georgia és Csehország nem bírt egymással, hatalmas ziccer maradt ki a végén

Egy újabb olyan mérkőzést rendeztek meg az Európa-bajnokságon, ami mindössze két gólt, és döntetlent hozott.

...svg content...Fotó: EPA/ROBERT GHEMENT

Szép csendben csak úgy potyognak a döntetlenek az Európa-bajnokságon, ami úgy tűnik, nem fog rekordot dönteni a gólok számában. Negatív rekorder még lehet az idei torna, de reméljük, ez nem fog megtörténni, mert nagyobb benne a potenciál.

Mint arról korábban beszámoltunk, hamarosan a portugál válogatott is újra pályára lép, és Portugália szövetségi kapitánya megerősítette, semmi oka arra, hogy pihentesse, kispadoztassa Cristiano Ronaldót, aki várhatóan ismét kezdeni fog. Soron kívül Valaki magára tetováltatta Magyar Péter arcmását (videó)

Ami pedig a grúz-csehek meccset illeti, 1-1 lett a vége, amit igazán Csehország bánhat, mert a második félidőben a kapusuk akár kávézhatott is volna. A csehek a 23. percben szerezte meg a vezetést Hložek révén, de a VAR-os vizsgálat végén rossz híreket kaptak, így minden maradt ugyanúgy, mint azelőtt.

Az első félidő utolsó másodperceiben, annak hosszabbításában Grúzia büntetőt kapott, amit értékesített is. Schick ugyan erre válaszolt az 59. percben, a fölényük meddő maradt, és mindkét csapat 1 ponttal lett gazdagabb. Az utolsó másodpercekben Grúzia három az egy ellen kontrázhatott, majd ziccerben hibáztak, pedig a lábukban volt a győzelem.

Csatlakozz a Liner.hu szerkesztői csapatához!

Egyikük sem örülhet ennek igazán, ugyanakkor semmi sem dőlt el, mert ha Törökország és Portugália döntetlent játszik egymással, két 4 pontos és két 1 pontos csapat lesz az utolsó körre.