Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Dollár
366,88 Ft
Euró
400,91 Ft
Font
479,38 Ft
Bitcoin
64,084 $

Gáspár Győző majdnem pánikrohamot kapott, de szájába vette a siklót (videó)

Nem gondoltuk volna, hogy Győzike képes lesz megtenni, de megtette, amivel ismét bizonyított a Párharcban.

...svg content...Fotó: TV2
TV

Takács Petra

Szerkesztő

Aki kicsit ismeri Gáspár Győzőt, az tudhatja róla, vannak bizonyos félelmei. Tudta jól, hogy a Párharcban akár többször is rátörhet a pánikroham, ami végül megtörtént, de szerencsére folytatni tudta a játékot.

Gáspár Beának is voltak necces pillanatai, ám amit legutóbb élt át Győzike, az minden eddiginél nehezebb volt számára. Szeánsszal hangolt a folytatásra, de akkor még nem tudhatta, mi vár rá. Soron kívül Ország Karácsonyfája: már kivágták a hatalmas fenyőt, ma útnak indítják (videó)

Stohl András finoman utalt rá, nem biztos, hogy Győzikét kellene kiválasztani a feladatra, hiszen tisztában volt vele, mi lapul az üvegben. Győző azonban le akarta győzni a félelmét, és minden megtesz a csapatért.

Amikor azonban meglátta, hogy egy kígyófélét rejt az üveg, amit majd a szájába kell venni, majdnem eluralkodott rajta a pánikroham. Nehéz szülés volt, András is segített Győzikének, aki végül teljesítette a feladatot.

Voltak mélypontok és nem sokan gondolták volna, hogy Győző sikerrel jár a fóbiája miatt. Sokan mások valószínűleg képtelenek lennének erre, így most Győzike saját magának is bizonyított.

Google kereső: ezt nehogy beírja, ellophatják minden adatát

Meglepő módon próbálnak a hackerek hozzáférni a Google keresőt használók személyes adataihoz.

Kutatás bizonyítja, meglepő hatása lehet a rendszeres tojásfogyasztásnak

Bár ebben az állati élelmiszerben sok a koleszterin, a kutatók úgy vélik, egyáltalán nem egészségtelen, sőt: rendszeres fogyasztásának kifejezetten jó hatása lehet egy új tanulmány szerint.

Mit együnk és mit ne, ha elkerülnénk az őszi betegségeket? Ezt mondja a szakértő

Egy dietetikus elárulta, melyek azok az élelmiszerek, amelyeket érdemes előnyben részesíteni vagy elkerülni, ha a cél az, hogy ősszel és télen is csúcsformában legyen az immunrendszerünk.