394,07 Ft
467,71 Ft
58,818 $

Mbappé továbbra sem tud betalálni a francia válogatottban

Mbappé nincs túl jó formában, jól bizonyítja mindezt a francia válogatottban nyújtott teljesítménye is, ahol adós a gólokkal.

...svg content...Fotó: Kylian Mbappe francia labdarúgó a nemzeti labdarúgó-válogatott edzésére érkezik Clairefontaine-en-Yvelines-ben 2024. március 18-án. Franciaország Németország ellen játszik barátságos mérkõzést március 23-án. MTI/EPA/Christophe Petit Tesson

Kiss László

Egyelőre nem lehet azt mondani, hogy Mbappé hatalmas igazolás lenne a Real Madrid számára, leszámítva mezeladásokat és a játékos reklámértékét, mert az valóban kiugró. Ugyanakkor még az elején járunk a történetnek, és a negyedik ligameccsén legalább szerzett két gólt.

A francia válogatottban sem villog, nemrég hazai pályán kaptak ki 3-1-re az olaszok ellen a Nemzetek Ligájában. Ezek után kissé félve futhattak neki a belgák elleni meccsnek, ugyancsak odahaza, ahol mindig nagy a nyomás rajtuk, de most hozták a kötelezőt a csalódást keltő teljesítmény után Soron kívül Több ezer diák és hallgató segíti az árvízi védekezést Magyarországon

Ezen a meccsen sem köszönt be Mbappé, ugyanakkor övék lett a 3 pont. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a francia klasszis ezúttal nem volt kezdő, csak a 67. percben állhatott be Kolo Muani helyére.

Kolo Muani szerezte meg a vezetést a 29. percben, majd jött Dembelé, és a 57. percben minden eldőlt. Megérdemelten nyertek a franciák, miután 25x próbálkoztak, amiből 9 ment kapura, addig ez a mérleg a belgáknál 9-4 volt.

Olaszország Izrael legyőzésével már 6 pontos, mögöttük a 3 pontos Franciaország és Belgium. Az izraeli válogatott eddig pont nélkül áll az utolsó helyén a csoportban, ami nem okozhat meglepetést. A magyar válogatott is pályára lép, kedd este Bosznia-Hercegovina lesz az ellenfél, amit élőben közvetít a televízió.