400,91 Ft
479,38 Ft
64,084 $

Mikor rúgják ki a Manchester United edzőjét?

Újabb kellemetlen eredményt produkált a Manchester United, ezúttal az Európa-ligában, ami megint csak nem azt bizonyítja, hogy Ten Hag a megfelelő ember a kispadra.

...svg content...Fotó: Dusan Tadic, a Fenerbahce (j) és Marcus Rashford, a Manchester United játékosa a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának harmadik fordulójában játszott Fenerbahce SK-Manchester United mérkõzésen Isztambulban 2024. október 24-én. MTI/EPA/Erdem Sahin

A Ferencváros hozta a mérkőzését, ráadásul a Nizza ellen, mely papíron egy sokkal erősebb ellenfél. Ebből semmi nem látszott csütörtök este az Üllői úton, nagyon magabiztosan győzték le a franciákat Jansen fiai.

A Manchester United már nem lehetett ilyen boldog, és noha az egyik legnagyobb esélyesek, három mérkőzést követően mindössze 3 pontot tudnak felmutatni, ami nagyon gyenge. Ennek köszönhetően még a TOP-20-ban sincsenek benne, számos kisebb csapat előzi meg őket. Soron kívül Orbán Viktor bejelentette, mekkora minimálbérre számíthatunk

Jelenleg a 21. helyen állnak, miután a Fenerbache otthonában sem tudtak nyerni. Korábbi menedzserük, Mourinho ült a kispadon, és az angolok szerencséje az volt, hogy a törökök még náluk is rosszabbul játszottak.

Teljességgel érthetetlen, hogy a vezetőség miért nem rúgja ki Ten Hagot, amit sokak szerint már a legutóbbi szezon első felében meg kellett volna tenniük. Ugyan Eriksen váratlanul gólt szerzett Zirkzee révén a 15. percben, a második félidő elején jött az egyenlítés, és az eredmény már nem változott.

Onana élete egyik legnagyobb védése is kellett ahhoz, hogy maradjon az 1-1, mely után Ten Hag ezúttal sem vállalta a felelősséget, rendre azt állítja, hogy a megfelelő irányban haladnak előre. Ebből semmi nem látszik, az idő és a pénz pedig folyamatosan fogy, és az igazolt játékosok többsége nem United szintű.

Orbán Viktor: „Ma Magyarországon mindenkinek van munkája, aki dolgozni akar”

Orbán Viktor kormánya vállalta, annyi munkahelyet teremt, hogy bárki, aki dolgozni akar Magyarországon, az megtehesse ezt.

Orbán Viktor: nem a kormány állapítja meg a béreket

Orbán Viktor miniszterelnök kiemelte, nem a kormány állapítja meg a béreket, ez téves feltételezés, mert másokra bízzák a kérdést.