365,05 Ft
391,02 Ft
457,96 Ft
62,771 $

Ez most ment Messi nélkül is, Suarez volt a hős az Inter Miami meccsén a DC United ellen

Messi távollétében a csereként beállt Suarez volt az Inter Miami hőse a DC United otthonában az MLS aktuális fordulójában.

Fotó: EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Hujber Dávid

Lionel Messi nélkül általában nem megy az Inter Miaminak, és ez pár nappal ezelőtt sem volt másképp. A csapatnak egyszerűen pihentetnie kellett a kupa miatt a klasszist, aki ezt meg is hálálta, és remekül játszott. Az argentin mindig játszana, de már nem fiatal, és igyekeznek a lehető legjobban vigyázni rá.

A DC United ellen sem volt ott a pályán, és ezt kihasználva a hazaiak megszerezték a vezetést a 14. percben. A 24. percben Campana gyorsan válaszolt a vezetésre, viszont ezt követően hosszú csend következett. A csereként beállt klasszis, Suarez döntötte el a találkozó sorsát, miután kétszer is betalált. Soron kívül Bőnyi iskolai késelés: a megkéselt lány túl van az életveszélyen

A 72. percben az ő góljával fordítottak, míg a 85-ben már 3-1 volt az állás. A Barcelona legendája veterán csatárként is nagyon értékes, hatalmas üzletet csinált vele David Beckham csapata, akik továbbra is vezetik a Keleti főcsoportot az MLS-ben 10 ponttal, mögöttük négy 7 pontos csapattal, akik közül azonban hárman két meccsel kevesebbet játszottak.

Az Inter Miami következő ellenfele a NY Red Bulls lesz március 23-án magyar idő szerint 19 órakor. Ezen a mérkőzésen várhatóan Messi már újra ott lesz a kezdőben, míg 31-én a NY City-t fogadják Miamiban.