391,84 Ft
458,56 Ft
61,993 $

Videón Messi parádés gólpassza és gólja az Inter Miami meccséről

Lionel Messi és Luis Suarez gólpasszal és góllal hívták fel magukra a figyelmet az Inter Miami legutóbbi kupameccsén.

Fotó: EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Lionel Messi és Luis Suarez újra egy csapatban játszanak, amivel egy nagy álmuk valósult meg. Régóta, hosszú évekkel ezelőtt döntötték el, hogy egy nap az MLS-ben fognak szerepelni, ami nemrég megvalósult. David Beckham csapatát, az Inter Miamit választották, és ugyan nem sok biztató pillanatot láthattunk a felkészülésük alatt, összességében hozzák a szintet a szezonban.

Igaz, a legutóbbi MLS-meccsükön kikaptak, miután Messi a lelátón foglalt helyet. Az argentin világbajnok nem volt sérült, ahogyan eltiltott sem, egyszerűen pihentette a stáb a kupameccsre, a Nashville elleni visszavágóra. Miután az első mérkőzés eredménye 2-2 lett, egyértelműen szükség volt Messire az Inter Miami hazai visszavágóján. Soron kívül Bőnyi iskolai késelés: a megkéselt lány túl van az életveszélyen

Suarez és Messi nélkül aligha lett volna meg a továbbjutás, és az első félidőben így is volt egy bődületesen nagy kapufája és helyzete a vendégeknek, amit megúszott az Inter Miami. Végül 3-1-re nyertek, és úgy, hogy Messi és Suarez nemcsak gólt lőtt, hanem gólpasszt is adott. Az első gólpasszt Messi osztotta ki Suareznek, aki nem hibázott, és hamar megszerezték a vezetést.

Az Inter Miami ezzel a győzelmével bejutott a negyeddöntőbe, így továbbra is esélyesek a Champions Cup elhódítására, ami nagy eredmény lenne, még Messivel és Saurezzel is, akik veteránként sokat tesznek hozzá a játékhoz. Suarez szintén hamar felvette a tempót, és egyre eredményesebb, megérdemli a magas fizetést.

Az összefoglaló videót erre a linkre kattintva nézhetitek meg. Messi csapata hamarosan ismét pályára léphet, ugyanis március 16-án, azaz két nap múlva a DC United otthonában van jelenésük. Pár nappal később, március 23-án szintén idegenben fognak játszani a NY Red Bulls otthonában.