394,23 Ft
469,46 Ft
63,156 $

Történelmi pillanat, Ronaldo megszerezte pályafutása 900. gólját

Góllal tért vissza a portugál válogatottba Cristiano Ronaldo, aki már 900 gólnál jár a pályafutása során, ami hihetetlen szám.

...svg content...Fotó: A portugál Cristiano Ronaldo a 2024-es németországi labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében játszott Portugália - Franciaország mérkőzésen a hamburgi Volkspark Stadionban 2024. július 5-én. MTI/Koszticsák Szilárd

Cristiano Ronaldo nemrég úgy nyilatkozott, meg akarja szerezni az 1000. gólját, ami pokolian nehéz kihívásnak ígérkezik, mivel lassan 40 éves, és 100 találatot kellene szereznie. Ugyan a szaúdi bajnokságban ontja magából a gólokat, és a válogatottban is eredményes, legkevesebb 2,5 évre lenne szüksége, ha ebben a tempóban halad előre.

Mivel Ronaldóról van szó, semmi sem lehetetlen, most azonban a 900. góljának örülhet, amit a Nemzetek Ligájában abszolvált a horvátok ellen. Ráadásul hazai pályán, a saját közönsége előtt köszönt be a csapatkapitány, aki sok kritikát kapott az Európa-bajnokság ideje alatt és után. Soron kívül Megvan a dátum: ekkor valósulhat meg a vita, amin Magyar Péter és Orbán Viktor is jelen lesz

Most azonban már a 34. percben eredményes volt Mendes passzából, amivel 2-0-ra vezettek, ugyanis Dalot a 7. percben megszerezte a vezetést. Cikkünk megírásának pillanatában 2-1 az állás Dalot öngóljával.

A Hezbollah vezetője szerint Izrael két perc alatt 5000 embert vett célba

Súlyos vádakat fogalmazott meg a Hezbollah vezetője, aki azzal vádolja Izraelt, hogy 2 perc alatt 5000 embert vett célba.