Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Bartosz Grzelak kész távozni az Újpest kispadjáról a súlyos vereség után

Bartosz Grzelak vezetésével az Újpest egyre nagyobb mélységeket él meg az NB1-ben, így lehetséges, ismét edzőt vált a fővárosi klub.

Bartosz Grzelak kész távozni az Újpest kispadjáról a súlyos vereség utánFotó: Bartosz Grzelak, az Újpest vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában játszott Újpest FC -  Zalaegerszegi TE FC mérkőzésen a Szusza Ferenc stadionban 2025. február 16-án. MTI/Purger Tamás
Sport

Kiss László

Szerkesztő

Ezek nem az Újpest hetei, a szurkolók joggal forronganak, miután a csapat hetek óta egyetlen egy mérkőzést sem nyert az NB1-ben. Nemrég nagyon súlyos vereséget szenvedtek az MTK-tól, míg legutóbb a Paks ütötte ki őket 6-1-re.

A szurkolók közül sokan Bartosz Grzelak lemondását, kirúgását követelik, ami egyelőre nem történt meg, de talán csak idő kérdése, és jön az újabb változtatás. A meccset követően az Újpest edzője is megszólalt, aki kész távozni, ha a vezetőség úgy látja, nélküle kellene folytatnia a klubnak a munkát.

„Ez egy teljes összeomlás volt, könnyű gólokat kaptunk. Bármi, ami a tizenhatoson belül történt, veszélyeztette a kapunkat. Nem igazán tudok mit mondani. Rettenetes teljesítményt nyújtottunk, rendkívül szégyellem magam azért, amit a pályán mutattunk” – idézte az M4 Sport az Újpest csalódott edzőjét.

Hozzátette, nem tud elégszer bocsánatot kérni a szurkolóktól, akik hiába utaztak el Paksra, csak egy kínos vereséget láttak. Megjegyezte, ez most egy olyan helyzet, amit a vezetőségnek értékelnie kell. „Meg kell beszélnünk, hogy van-e még a csapat vezetőségének felém bizalma. Én nem az a fajta edző vagyok, aki feláll, hiszen épp azt mondom a játékosaimnak is, hogyha rosszul mennek a dolgaink, akkor nem az a feladatunk, hogy feladjuk.”

Úgy fogalmazott, a kapitány az, aki utoljára hagyja el a süllyedő hajót, ugyanakkor, ha azt kérik tőle, hogy távozzon, akkor meg fogja tenni. Ezek után még az is benne lehet a pakliban, hogy a következő bajnokin már nem Grzelak ül az Újpest kispadján.

Már legalább 40 halálos áldozata van az Egyesült Államokban pusztító viharoknak

Már legalább 40 halálos áldozata van az Egyesült Államokban pusztító viharoknak

Az Egyesült Államok középső és déli államaiban tomboló viharok, forgószelek és erdőtüzek eddig legalább 40 ember életét követelték, miközben a természeti csapások sorozata továbbra is jelentős károkat okoz az érintett területeken.

Három sportoló is életét vesztette az észak-macedóniai szórakozóhelyi tűzben

A Kocsaniban található Pulse szórakozóhelyen történt tragikus tűzeset során összesen 59 ember vesztette életét, köztük három fiatal sportoló is, akik pályafutásuk elején jártak.