392,96 Ft
468,72 Ft
63,185 $

Videós összefoglaló a Barcelona fájdalmas pontvesztéséről az Espanyol ellen

Nem éppen úgy alakult a katalán rangadó, mint azt a Barcelona szertette volna, pedig nagyon jól kezdődött számukra a mérkőzés.

...svg content...Fotó: EPA/Andreu Dalmau

Míg a Real Madrid győzelemmel zárta a 2022-es esztendőt, a Barcelonának becsúszott egy igen fájdalmas döntetlen, ami a második volt az idény során. Ezzel gyakorlatilag ugyanúgy állnak, mint a Real Madrid, 38-38 ponttal várják a folytatást.

Szorosabb nem is lehetne a LaLiga, és ez valószínűleg egészen a végéig így fog menni. Annak ellenére, hogy az Espanyol csak a tabella utolsó felében foglal helyet, miközben a Barcelona odahaza fogadta őket, képesek voltak pontot szerezni a Camp Nou-ban. Soron kívül Szoboszlai Dominik ismét hazai pályán játszhat, élőben adja a tv

A katalán derbi rengeteg sárga lapot, és két kiállítást is hozott, viszont a gólok elmaradtak, mindössze kettőt láthattunk. A Barcelona oldalán heten kaptak sárga lapos figyelmeztetést, Alba kétszer is, így a 78. percben mehetett zuhanyozni.

A másik oldalon szintén hét játékos húzta ki a gyufát, V. de Souza Costa különösen, aki pedig a 80. percben állíttatta ki magát. Nem kezdődött rosszul a találkozó a Barca számára, mert már a 7. percben vezettek Alonso góljával, majd egy csend következett.

Egészen a 73. percig vártunk a következő gólra, Joselu nem hibázott a büntetőnél. Nem véletlenül voltak olyan fájdalmasak a Barca játékosainak arcai, mert pontosan tudták, hogy ez a döntetlen mit jelent a tabellán.