391,56 Ft
463,70 Ft
67,963 $

Videón Suarez első gólja az Inter Miamiban, Messi is betalált (videó)

Ugyan ezúttal sem tudott nyerni az Inter Miami Messivel és Suarezzel a pályán, mindkét világsztár eredményes volt az Al Hilal ellen.

...svg content...Fotó: EPA/STR
Author image

Hujber Dávid

Továbbra sem megy a játék az Inter Miaminak, hiába van ott Messi, Suarez és Busquets a keretben. Jó játékosok alkotják a csapatot, ráadásul az edző, Gerardo Martino is rendkívül tapasztalt, aki korábban a Barcelonát irányíthatta, de az argentin és a mexikói válogatott vezetőedzőjeként is dolgozhatott.

Valami mégsem áll össze az új szezon előtt, és egy ideje nem nyert a csapat. Legutóbb egy közel-keleti ellenfél, az Al Hilal ellen léptek pályára, ami összesen hét gólt hozott. Mitrovic már a 13. percben eredményes volt, majd pár perccel később ismét gólt szereztek, amivel 2-0 volt az állás, és még 15 perc sem telt el. Soron kívül Magyar Péter fontos információt osztott meg a fővárosi közgyűlésbe delegáltak kapcsán

Erre Suarez tudott válaszolni a 34. percben, aki ezzel megszerezte az első találatát az Inter Miami színeiben. Egy ideje már vártak erre a szurkolók, és a legendás csatár is boldog volt, hogy megtört a jég. Ugyanakkor közvetlen az első félidő lefújása előtt megint a szaúdiak köszöntek be, 3-1-re módosítva ezzel az állást.

Messi az 54. percben izgalmasabbá tette a játékot azzal, hogy berúgta a büntetőjét, míg nem egész egy perccel később David Ruiz egyenlített. A dráma sem maradhatott el a végjátékban, ugyanis a 88. percben az Al Hilal begyűjtötte a győztes gólt, így az MLS-ben szereplő csapat 4–3-as vereséget szenvedett a felkészülési meccsen.