469,18 Ft
62,956 $

Sorozatban harmadik alkalommal is kikapott a Győr, szárnyal az MTK

Az MTK rég nem látott formában kezdte az NB1 új szezonját, míg a Győrnél már most megkongatták a vészharangokat.

...svg content...Fotó: Az MTK játékosainak gólöröme a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójában játszott Zalaegerszegi TE FC - MTK Budapest nyitómérkőzésen a ZTE Arénában Zalaegerszegen 2024. július 26-án. Zalaegerszegi TE FC-MTK Budapest 0-1. MTI/Katona Tibor

Az MTK váratlanul jól kezdte az idényt, eddig háromból három a régi bajnok mérlege, így nem kizárt, hogy harcban lehetnek a címért. Egyelőre korai erről beszélni, de mindig biztonságos az elején sok pontot gyűjteni, hogy a végén ne kerüljenek bajba az adott csapat.

Az MTK nem is oly rég még az NB2-ben szerepelt, akik a feljutó ETO ellen játszottak vasárnap. A Győr eddig kevésbé ütötte meg az NB1-es szintet, és miután az MTK-tól is kikaptak hazai pályán, a maximális 9 pontból egyet sem tudtak begyűjteni. Soron kívül Megvan a dátum: ekkor valósulhat meg a vita, amin Magyar Péter és Orbán Viktor is jelen lesz

Annak ellenére, hogy már a 2. percben vezetéshez jutottak Lukic góljával, amire két büntetővel válaszolt az MTK. Bognár István köszönte a lehetőséget, és a 38. valamint az 54. percben sem hibázott, ezzel pedig a meccs embere lett.