Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Eurószázmilliókért vásárolta be magát a hazai benzinkút-hálózatba egy lengyel cég

Eurószázmilliókért vásárolta be magát a hazai benzinkút-hálózatba egy lengyel cég

Eurószázmilliókért vásárolta be magát a hazai benzinkút-hálózatba egy lengyel cég
Twenty20

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

Az Orlen-csoport Magyarországon és Szlovákiában is terjeszkedik, több száz kúttal bővül a hálózatuk.

Daniel Obajtek, a PKN Orlen vezérigazgatója is beszámolt az ügyletről, amelynek becsült értéke hozzávetőlegesen 239 millió euró. A két országban pedig csaknem 230 kutat vesz át az Orlen-csoport – írja a Paraméter.

A cikk a videó után folytatódik

„Bővítjük kiskereskedelmi hálózatunkat Európában. Erősítjük jelenlétünket Szlovákiában is, és a négy legnagyobb üzemanyag-értékesítő közé kerülünk ezen a piacon. Kiskereskedelmi hálózatunkat egy új piacra is bővítjük, mégpedig Magyarországra” – mondta Obajtek.

Az Orlen-csoport összesen 143 benzinkúttal lesz jelen a magyarországi piacon, Szlovákiában pedig 91 töltőállomást vásároltak fel, így mindkét országban a négy legnagyobb hálózat közé tartoznak majd.

A vállalat mostanra hat európai országban vetette meg a lábát, Magyarország és Szlovákia mellett Lengyelországban, Németországban, Csehországban, és Litvániában is üzemeltet kutakat, összesen közel 3000-et.

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be a Linert követett forrásként a Google-ben.

Beállítom

A következő cikkhez görgess lejjebb