Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Drága volt neki a benzin, külföldi autóra szerelt magyar rendszámot

Egyedi megoldással kívánt olcsóbban tankolni egy férfi, ám ahhoz már nem volt elég leleményes, hogy tervét ügyesen kivitelezze, ugyanis gyorskötözővel erősítette fel a rendszámot az autóra.

...svg content...MTI Fotó: Balázs Attila
Bűnügy

Takács Petra

Szerkesztő

A police.hu beszámolója szerint egy komáromi benzinkútnál tankolt egy férfi 2022. október 10-én délután, majd miután végzett, átadta a kutasnak az autó forgalmi engedélyét, majd fizetett.

A kúton dolgozó férfinak ekkor lett gyanús a helyzet: kiment a gépkocsihoz, és látta, hogy a járműre a rendszám gyorskötözővel van felrögzítve, ekkor értesítette a rendőrséget.

A komáromi egyenruhások megállapították, hogy az autó szlovák hatósági jelzésű, a 49 éves érsekújvári férfi azonban egy másik járműhöz tartozó, magyar rendszámot tett rá. Mindezt azért, hogy olcsóbban tankolhasson.

K. Norbertet előállították a Komáromi Rendőrkapitányságra, ahol egyedi azonosító jellel visszaélés bűntettének elkövetésének gyanúja miatt indítottak eljárást ellene. A férfi a kihallgatásán beismerő vallomást tett.

Böde duplájával legyőzte a Paks a Ferencvárost az NB1 rangadóján

Böde duplájával legyőzte a Paks a Ferencvárost az NB1 rangadóján

A csereként beállt Böde Dániel volt a Paks hőse, aki a korábbi csapatának talált be, és ezzel Bognár Györgyék elvitték a 3 pontot az Üllői útról.