Csecsen parancsnok: Oroszország szent háborút vív Ukrajnában a sátánista Nyugat és LMBTQ ellen
Hogy ebbe hogyan sikerült belerángatni az LMBTQ-közösséget, az jó kérdés, de egy végtelenül kreatív csecsen tábornoknak sikerült.
Az orosz állami televízió mindig rendkívül szórakoztató diskurzusok és nyilatkozatok színhelye, ahol sosem marad el az atomcsapással való fenyegetés – már-már csalódottan veszi tudomásul az ember, ha van olyan nap, amikor az orosz propagandisták és „szakértők” nem fenyegetőznek.
Most azonban még színesebb volt a Rosszija-1 programja, ugyanis Olga Szkabejeva vendége nem akárki volt: Apti Alaudinov, az Oroszország mellett harcoló csecsen erők parancsnoka. Julia Davisnek, a The Daily Beast újságírójának hála pedig most megtudtuk, hogy fantasztikus mondatok hagyták el a csecsen parancsnok száját.
Alaudinov első körben – nem meglepő módon – éltette Vlagyimir Putyin döntését, hogy inváziót indított Ukrajna ellen, amelyet egy „szent háborúnak” nevezett Európa, az Egyesült Államok és az LMBTQ-közösség (!) „sátánista” értékrendje ellen.
„Ez egy szent háború, amiről a szentjeink és időseink beszéltek. Áldom Istent, hogy Oroszországban élek és azt Putyin vezeti. Ő volt az az ember, aki nem volt hajlandó elfogadni az úgynevezett európai értékeket”
Ez a jóember azonban itt még nem állt meg, tovább éltette Putyint, hogy felállt a Nyugattal és a NATO-val szemben, amelyeket gonosznak nevezett. Alaudinov ismét kiemelte, hogy az orosz elnök mennyire nagyszerű, amiért megakadályozta, hogy az LMBTQ-közösségnek jogai legyenek Oroszországban.
Alaudinov az amerikai demokráciát ezt követően az „emberiség legfőbb ellenségének” nevezte, szerinte Európa, az USA és a NATO „minden nemében sátáni” és hadseregeik valójában az „antikrisztus csapatai”.
A csecsen vezető meglátása szerint az orosz csapatok „Jézus csapatai” és áldotta Putyint, amiért megteszi azt, amit az iszlám országok nem. Alaudinov így tehát tökéletesen tudtára adta mindenkinek, hogy sikítófrászt kap a demokrácia gondolatától, amely Csecsenföld állapotát elnézve nem meglepő.