Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Alee: „Traumát okoztak nekem, most meg a zenémre tátognak és nyaliznak”

Alee: „Traumát okoztak nekem, most meg a zenémre tátognak és nyaliznak”

Alee: „Traumát okoztak nekem, most meg a zenémre tátognak és nyaliznak”
Fotó: RTL Magyarország

Az X-Faktor legnagyobb favoritja érdekes dolgokkal szembesül, miközben azok, akik bántották, most a zenéire tátognak a videókban, és hízelegnek neki.

Alee az első élő show-járól azt mondta, úgy érzi, hogy jól teljesített, és mindig a maximumot szeretné nyújtani, főleg azok után, hogy az emberek ezt el is várják tőle, még akkor is, ha csak 16 éves.

A cikk a videó után folytatódik

Mivel az egyik barátja kiesett a versenyből, már az első élő show-t követően, nem tudott felhőtlenül örülni a sikernek. Abban azonban biztos, hogy lesznek ők még lakótársak, nagyon jó barátok lettek.

Sokat mesélt Petinek a múltjára, azokról a dolgokról, amiken keresztül kellett mennie. „Rengetegszer segített, ahányszor kísértett a múltam, legyen szó a rossz emlékekről, legyen szó a jókról, mindig tudott segíteni igazából.”

Konyhafőnök VIP: képekben a nap, amikor Schobert Norbi majdnem kiesett

Alee őszintén beszélt a múltjáról, arról, hogy megverték, kitaszították, szavakkal bántották, érzelmileg zsarolták. „Volt olyan, hogy azt mondták, semmi nem lesz belőlem.”

A szegényebb körülményei miatt is bántották, mert neki nem volt pénze arra, amire másnak igen. „Egyszerűen kitaszított lélek voltam.” Most azonban fordulhat a kocka, mert Alee még a felnőtt kora előtt hatalmas sikereket érhet el, és ez jelentős pénzmennyiséggel is járhat.

Viccesnek tartja, hogy anno, akik kinézték és lenézték őt, most a zenéjére tátognak a videókban. „Traumát okoztak nekem, most meg a zenémre tátognak és nyaliznak.” Alee egyre erősebbnek érzi magát, és a legutóbbi zenéjével beintett azoknak, akik mindig is bántották őt, és már csak nevet rajtuk, az irigyein.