385,66 Ft
448,53 Ft
61,295 $

Xavi: Talán túlzásnak tűnik, de győzelmet érdemeltünk volna

A Barcelona vezetőedzője úgy látja, az eredmény nem feltétlenül tükrözi a mutatott játék képét.

Fotó: EPA/ANDREU DALMAU

A Barcelona hazai pályán 2:1-es vereséget szenvedett a Real Madrid elleni El Clasicón, ami Xavi szerint nagyrészt annak köszönhető, hogy bár az első félidőben domináltak, végül nem bizonyultak eléggé hatékonynak.

„60 percig mi domináltuk a játékot, de aztán jött a Real Madrid és 20-25 perc alatt lőtt két gólt. Talán egy kicsit túlzok, de ennek ellenére is úgy gondolom, hogy megérdemeltük volna a győzelmet”, kezdte Xavi a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón.

A Barcelona edzője szerint nehéz megemészteni az eredményt, hiszen sokáig uralták a játékot, ám nem voltak elég hatékonyak.

„Ha sikerül belőnünk a második gólt és 2:0-ra megyünk, akkor a meccset megnyerjük. Ez így egy kicsit frusztráló, de ilyen a futball, ha nem vagy eléggé hatékony egy Real Madrid-szintű csapat ellen, akkor annak ez lesz az eredménye.”

Xavi elismerően beszélt a két gólt szerző Bellinghamről is, aki meglátása szerint ihletett formában játszik, majd üzent a szurkolóknak is, akiknek elmondta, hozzájuk hasonlóan ő is frusztrált és dühös, most viszont már a Real Sociedad elleni mérkőzésre szeretne koncentrálni és arra, hogy ott mindent kijavítsanak, ami ma rossz volt.

Saját, úttörő módszerrel győzte le gyógyíthatatlan agydaganatát egy ausztrál orvos

Saját maga által megalkotott kezeléssel sikerült legyőznie a legyőzhetetlennek hitt betegséget.

Angliában köthet ki Gulácsi, nagyon akarják őt

Gulácsi Péter igazi sztárkapus lehet, akár egy nagyobb csapatnál is, miután a hosszú sérülése után ismét letette a névjegyét, és ha ő védi a magyar kaput az Európa-bajnokságon, élete legnagyobb lehetőségét kaphatja meg.