392,96 Ft
468,72 Ft
62,975 $

Videón Dzsudzsákék drámai veresége Nyíregyházáról

Az újonc Nyíregyháza is legyőzte a nemrég edzőváltáson átesett Debrecent, akik egyelőre nem állnak jól a bajnokságban.

...svg content...Fotó: Dzsudzsák Balázs, a Debrecen játékosa a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Debreceni VSC - Ferencvárosi TC mérkőzés végén a debreceni Nagyerdei Stadionban 2024. február 28-án. Debreceni VSC-Ferencvárosi TC tizenegyesekkel 3-5. MTI/Czeglédi Zsolt

Eddig messze nem úgy alakul a DVSC szezonja, mint azt várták volna, már most sok vereség áll a nevük mellett. Ugyan az előző fordulóban nyertek, azelőtt kétszer is kikaptak, és most ugyanabba a mederbe léptek vissza, ráadásul az újonc Nyíregyháza ellen.

Szerencséje sincs az egykori bajnoknak, akik sokat küszködnek, és hat fordulót követően csak 7 pontjuk van. A Nyíregyháza sem parádézik, szintén 7 pontosak, ráadásul úgy, hogy mindezt 7 meccsen hozták össze, amire nem lehetnek büszkék. Ezelőtt javarészt vereségekkel hangoltak a következő mérkőzésekre. Soron kívül Videón Mbappé újabb gólja és gólpassza, simán nyert a Real Madrid

Ugyan a DVSC jól kezdett, már a 8. percben megszerezték a vezetést Pellumbi által, a 23. percben jött az egyenlítés. A 36. és a 65. percben pedig megint betalált a hazai csapat, amire ugyan a 79. percben Dzsudzsák válaszolt büntetőből, az már csak a szépítésre volt elegendő, 3-2-re kikaptak.